Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a szempillámra...

Mit használjak a szempillámra hogy szebb és dúsabb legyen?

Figyelt kérdés
Olvastam a ricinusolajról, de sokan mondják, hogy az nem jó. Mit csináljak, hogy szebb, dúsabb és hosszabb legyen a szempillám?

2015. márc. 2. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek szempillaszérumok, Krémmánián olvasgass utánuk.

A ricinus semmire nem jó, anno én is bedőltem neki, egy fél millimétert sem nőtt a szempillám, de legalább a szemem begyulladt, yeah! :D

2015. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De rossz. De akkor miért olvasni mindenhol, hogy a ricinusolaj ilyen meg olyan jó??
2015. márc. 2. 21:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Krémmánián nagyon sokan meg vannak elégedve a ricinusolajjal... Akkor ez most hogy is van?
2015. márc. 2. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
mindenkinek más válik be, így van ez minden kozmetikumnál. próbáld ki a ricinus, lehet, hogy neked jó lesz, vagy ott vannak ezek a szempillaszérumok, az alverde kettő félét is árul.
2015. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Heni9988 válasza:
51%

Nem értem azt,akinek nem vált be,mért gondolja azt,hogy másnak se jó?? Én nem rég kezdtem el minden este kenni,egy fülpiszkáló segítségével,és húgom ma dicsérte meg,hogy milyen szép hosszú,és sötét a színe.

Nem mondom azt,hogy kis pilláim voltak,de egyáltalán nem látszott mert világos színűek voltak,most már sötétek,hosszabbak,és sokkal szebben kenhetőek spirállal,nem csomósodnak össze,pedig ugyanazt a spirált használom ^^

A hajamat is kenem vele,sokan arra azt mondják,hogy hullik tőle a hajuk,nekem az se.

Ez egyénfüggő.Nem vesztesz vele semmit ha kipróbálod,ha rosszakat tapasztalsz abba hagyod,nem nagy pénz,egy üvegcse a gyógyszertárban 230-250 ft.

Azt megjegyezném,hogy első reggel mikor felkeltem,bepirosodott a szemem alatt,de az elmúlt,este ugyanúgy kentem és most már semmi pirosodás,legelsőnek túl sokat kentem rá,az azért volt. :)

2015. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. márc. 4. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A ricinusolaj nekem a szempilláimnál vált be, hajamnál nem annyira. Kipróbálod, ha nem jó, akkor nem használod többet. :)
2015. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


A ricinus nekem sem használt, rosszul felrakott műszempilla után alig maradt belőle valami. Aztán egyik barátnőm mondta, hogy Careprostot használ szempilla növesztésre. Pár hónap alatt csodát művelt. Na, azóta úgy vagyok vele hogy SOHA TÖBBET műszempilla, sokkal szebb, természetesebb eredményt hozott mint valaha vártam volna. Azóta mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!