Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ugrik fel a raszta haj?

Hippdián kérdése:

Mennyire ugrik fel a raszta haj?

Figyelt kérdés
Sziasztok Rasztik :). Egyszerűen oda vagyok a dreadlocks tincsekért. Az egész fejemet be is akarnám rasztázni. De félek attól, hogy túl rövid a hajam és ezért ahogy a dajerolt haj is megemelkedik úgy a raszta is felugorhat. Felugorhat? És ha igen mennyire? Nekem most a lapockám alá ér és nem szeretném, hogy túl rövid tincseim legyenek. Esetleg várnom kéne még néhány évet inkább? A válaszokat előre is köszönöm :)))))

2015. márc. 2. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felugrik, sőt még később is zsugorodhat! Mint a gyapjúpulcsi mosáskor.
2015. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a visszafésülős módszerrel csinálják meg Neked, akkor igen, sokat veszít a hosszából. Én nem nagyon ajánlom ezt a módszert, bár Magyarországon eddig szinte csak ezzel találkoztam. Ha a (magyarul nemtudom) twist and rip módszert választod (youtube-on rengeteg videót találsz róla), a tincseid szépek lesznek, és alig vesztesz 1-2 cm-t a hajadból:) Nekem ezzel a módszerrel van a rasztám megcsinálva, és teljesen elégedett vagyok vele.


17/L

2015. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,de ha már akkora a hajad szerintem nagyon nyugodtan megcsináltathatod,hiszen aármilyen módon csinálják, azért lesz egy hosszúsága :)
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kint hagyod a végeket, akkor nem sokat, de ha visszahorgolják a végeit a tincseknek, akkor kb -10 cmvel kell számolni :) egyébként nekem kicsit váll alá ért, amikor megcsinálták, és ilyen hosszú lett annó:

[link]


én is megijedtem az elején a hosszától, de hamar megszerettem :D a rövidülés mértéke persze a tincs vastagságától is függ :P


lapockáig érő hajat szerintem lazán csapathatod dreadlockba, királ lenne :D

2015. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, az eddigi válaszokat. Megnyugtato :))) azt gondoltam sokkal tobbet ugrik majd fel. Az utobbi valaszolonak pedig koszonom a kepet is :D Bar vegul ugy dontottem varok meg egy kicsit de mindenkepp megcsinaltatom.
2015. márc. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!