Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes/elalvásos raszta...

Természetes/elalvásos raszta - hogyan?

Figyelt kérdés

Mit kell tennem hogy természetes rasztám legyen? Ilyen: [link]

.

Addig oké hogy nem fésülködök de mivel tudnám kiküszöbölni hogy csomós,puklis legyen?

Illetve,szabad-e mosni vagy inkább nem ajánlott?

.

Értelmes válaszokat kérek!



2015. jan. 10. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sem magától ilyen, hanem megcsinálták rasztának aztán hagyta lenőni. Nekem is ez tetszik a legjobban a raszták közül, de több év mire ilyen lesz :s.
2015. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy hanyagul, nem erősre, masszívra megcsinált raszta, lenőve, na az ilyenszerintem is jól néz ki nagyon, bár nekem erősek a tincseim :)
2015. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A képet el tudnád mégegyszer küldeni? :)
2015. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ahhoz ,hogy ne egybe álljon össze, mármint ne egy nagy rasztába, hát... amikor már érzed hogy kezd összeállni, akkor tincsekre szeded,és dörzsölgeted,hasonlók, vagy horgolgatod. Én így tudom elképzelni. Mert ha csak várod hogy rasztásodjon és nem csinálsz semmit, akkor az egy nagy rasztába fog összeállni szerintem.
2015. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!