Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mivel lehetne csökkent...

Lányok! Mivel lehetne csökkenteni az epilálás fájdalmát?

Figyelt kérdés
Olvastam a témában hogy sokan szokták a combjukat és a bikinivonalat is epilálni, én most kezdtem el de borzasztóan fáj. 19 vagyok, ezelőtt borotváltam, nyaranta kozmetikus gyantázni, az azért volt jobb mert gyorsan csinálta és nem volt időm hisztizni, de az is nagyon fájt. most külföldön vagyok és kozmetikushoz nem szeretnék menni, meg amúgy is drága, azért itthon epilálok de ti hogy bírjátok ezt a fájdalmat? most kb a lábszáram hatod részét szőrtelenítettem le eddig, de nem tudom hogy fogom bírni tovább. van valami könnyítő módszer? :D
2015. márc. 3. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Jég,puhító krém.
2015. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyik baratnom a neten rendelt erzestelenito sprayt:) talan az hatasosabb mint a jeg..:)
2015. márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hupsz nem olvastam el figyelmesen.. hat kulfoldon tenyleg csak a jeg es az akarat ero maradt:') sok sikert hozza:)) a comb egyebkent szerintem nem olyan veszes:)
2015. márc. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár alkalom után hozzászoksz és nem fog fájni.

Először én is jajgattam, de már meg sem érzem.

2015. márc. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte bele szoktam ülni egy kád jó meleg vízbe, és 5-10 percig "puhítom magam".

Ezen kívül egy pohár bor is csodákra képes :)

2015. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :D

hát nagy nehezen túl estem rajta, borzasztó volt, azt hiszem egy kis bor segített :D

2015. márc. 3. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőre mindig fáj mert sok szőrt tép ki egyszerre, de utána már mindig csak a kinövő pár szálat kell tépkedni, az már alig érezhető.
2015. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!