Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A neogranormon kenőcs hány...

A neogranormon kenőcs hány nap alatt segít arcon (orr alatt) herpesz utáni bőr visszanövesztésében? Hat egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyi. Herpeszre Zoviraxot vagy mas antiviralis kenocsot kell kenni, nem Neogranormont.
2015. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a herpesz már régóta elmúlt. igazából nem is biztos,hogy az volt... a lényeg hogy nagyon beteg voltam,egy hétig,brutálisan szedtem antibiotikuokat stb. aztán a végén mikor már jobban voltam folyt az orrom ezért ugye sokszor használtam zsepit,aztán egyszer éreztem,hogy az orrom alatt van valami kis gümő ,pici azt hittem seb vagy pattanás a sok fújás miatt ezért lecibáltam,később megint lecibáltam mikor visszanőtt,másnap láttam,hogy piros meg ott egy kis izé,az kifakadt aztán kb 5 napja azóta próbál visszahámosodni a bőr,de sokat birizgálom letépegetem ilyenek.. ma vettem ezt a neugranormont hátha segít.. de fogalmam sincs ,hogy mi volt az orromnál én csak tippelek hogy herpesz.
2015. márc. 3. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem herpesz, nekem is pont ilyenem lett, mikor beteg voltam! Ez vitamin, vagy vízhiány miatt van, ami a betegségben ugye előfordul.Egyél sok vitamin dús ételeket, és igyál mindennap min. 2 liter vizet. Most jön a tavasz, a napsütés, ezzel is könnyebben elmúlik:) (am szerintem rohadtul idegesítő az a seb, sehogy se akar elmúlni:D és nekem az a gáz, hogy ott a számnál van, akárhányszor kinyitom a számat, újra elszakad:Ss) Jobbulást:D
2015. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hááát az,hogy vitamin vagy vízhiány azt nem tudom,mert én egész évben szedek egy erős multivitamint és nap 2-3l vizet iszok. Bár az lehetséges,hogy a betegség alatt hiányt szenvedtem egy hétig mindkettőből.. sőt.. de azóta visszatértem a vitaminhoz és sok vízhez és mégis semmi.

Ne is mondd nagyon idegesítő :D megőrülök tőle,egész nap csak kenem a kenőccsel xd am mintha jobban nézne ki valamivel :d remélem holnap már egész vállalható lesz..

2015. márc. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!