Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszre leghatásosabb...

Herpeszre leghatásosabb vénynélküli gyógyszer vagy kenőcs?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár választ, hallottam az Epavir, Carmex, Lizin C nevű dolgokról.. Jelenleg van egy herpeszem ,nos már meg sem lep de iszonyúan zavar, ilyenkor a közérzetem nagyon alul van.. iskolába se vagyok hajlandó menni.. Pedig most fejeztem be egy két hónapos immunerősítős időszakot, amint abbahagytam kijött.. Szerintetek mit vegyek holnap a gyógyszertárba? Az ilyen ragasztós eltűntetős izék jók? Illetve olyan gyógyszer kéne ami szedése után tényleg nemjön ki. kérlek segítsetek, nagyon elegem van már belőle. :/

2014. márc. 2. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
A lizin c kapszula gyorsítaná a herpesz gyógyulását?
2014. márc. 2. 19:07
 2/6 anonim válasza:

A Lizin gyógyszer jó rá, vagyis tapasztalatból mondom, hogy az nekem segített.

Megkérdezhetem, hogy neked ez az immunerősítő időszak miből állt? Nekem se ártana egy ilyen :)

2014. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is lizin c-t kezdtem el néha néha, azóta nem is volt :) Az immunerősítős korszakot az orvosom ajánlotta, herpeszre, Isoprinosine -t kellett szednem, napi 3 szemmel 1 hétig aztán napi 1et, 50 darabos volt, nos míg szedtem is végig beteges voltam, szerintem még lentebb volt az immunrendszerem mint előtte, csak nem raktam össze, hogy ez miatt is lehetséges... amint elfogyott a gyógyszer rá 3 napra ki is jött a herpeszem... úgyhogy nekem ez a gyógyszer egyáltalán nem volt hasznos, de régen véleményeket is olvastam erről a gyógyszerről, volt akin az összes mellékhatás jelentkezett.. :)
2014. ápr. 6. 09:37
 4/6 anonim válasza:
Értem, köszönöm a választ! :)
2014. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk a Zovirex kenőcs vált be. naponta 4-5-6 alkalommal bekenni a beteg területet vele. 3-4 nap alatt meggyógyul a beteg rész.
2015. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár már régi a topik válaszolok. Makacs szinte krónikus herpesznél (évente több mint 3x előjön) érdemes egy rendes anti-virális infúziós vagy tablettás kúrát végigcsinálni. Immunerősítés mellett.

A tapaszokat nem ajánlom, csak arra jók, hogy okkluzìv módon hidratálják a herpeszt ez által segìtve a gyógyulást, de nem tartalmaznak semmilyen hatóanyagot.

2019. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!