Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Chanel krémszett 65 ezer...

Chanel krémszett 65 ezer helyett 14 ezerért? Hamisítvány?

Figyelt kérdés

Találtam egy webshopot ahol elég érdekes árak vannak, pl. vannak Chanel, Versace stb parfümök 6 ezerért, na meg ez a krémszett 65 ezer helyett 14-ért: [link]

Szerintetek hamisítvány? Mert akkor nem rendelem meg, nem akarok gagyi szarokat az arcomra kenni.



2015. márc. 3. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézegetve az árakat, nem feltétlenül hamisítvány, de lehet h közeli lejáratú.

Én a helyedben nem rendelnék, ki tudja, mi lehet benne.

Túl szép ez, hogy igaz legyen.

2015. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézegetve az árakat pont, hogy biztosan hamis. 100ml-es Coco Mademoiselle 6ezerért? Na ne viccelj már! Ráadásul az van írva, hogy ETD - az meg mi a szösz? Nem inkább EDT? És illusztrációként az EDP képe van betéve.

A cég Szlovákiában van bejegyezve, hogy nehogy érvényesíthesd a vásárlói reklamációt, ha valami nem klappol. Maga a honlap fordítása is nagyon nem profi. Ilyet betenni: "Mielöbb megporbálunk rá regnálni! " "

Csomagszállító Partnerünk rendeléseiket 2-4 Munka napon belül eljuttassák önhöz." Lesülne a bőr e képemről, ha ilyen honlapom lenne.


Ha eredetit akarsz olcsón kifogni, akkor inkább strawberrynet.com Ott is szoktak 60-70%-os akcióban lenni krémek és az legalább biztosan eredeti

2015. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nehéz megállapítani, mert csak termékfotók vannak. vagy hamisítványok, vagy lopott cuccok szerintem. ha gondolod, rendelj egy márkás parfümöt pár ezerért, abból kiderül, igazi-e, de ha mégsem az, nem buksz rajta sokat.

amúgy a strawberrynet-et én is ajánlom.

2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tetszik ez a strawberrynet, nagyon jó akciók vannak itt :) látom, hogy ingyenes a szállítás, viszont ha nagy értékben rendelek, akkor kell vámot vagy valami egyebet fizetnem?
2015. márc. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!