Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagási tablóképre milyen...

Ballagási tablóképre milyen haj lenne jó?

Figyelt kérdés
Most indulok a középsuli felé,és most lesz a fényképezkedés is.Mindenki megy fodrászhoz.Én is azt hittem,h anya elvisz,de nincs pénzünk rá.Ezért valami tanuló csaj jön hozzánk.Amúgy sem szerettem volna profi hajszobrászhoz menni,és nagyon feltűnő hajat csináltatni.Valami szelídebbet szeretnék,ami nem túl csicsás,és nem túl kiemelkedő,amilyen egy tablóképen jól áll.Olyanra gondoltam,hogy göndör haj,és műanyag hajpánttal hátrasimítom a frufrumat.Ez szerintetek jó lenne?Mert én mindig simán hordom a hajam,göndör még sosem volt,és hogy nem lenne e szokatlan.Nektek milyen volt/lesz? Mit javasoltok?
2010. febr. 14. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a tablóképemet olyannak akartam, amilyen amúgy is voltam.Nem akartam teljesen más frizurát, mert az nem én vagyok.Szval mivel nekem egyenes hajam volt oldalfrufruval és kibontottam és annyi.Semmi extrát.Ha még nem volt göndör a hajad, és tablóképkészítés előtt lesz megcsinálva először göndörebbre, akkor szerintem ez húzós, emrt ha nem fog tetszeni akkor már nehéz lesz visszacsinálni.De ha jól áll aza haj, amit leírtál, akkor nyugodtan csináltasd oylanra.Nekem az is tetszik amikor fel van kontyolva és az arcod két oldalán lelógnak a lágy hullámok.Persze eza hajadtól is függ.
2010. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
AZ ÉN TABLÓ FOTOZÁSOM MÉG CSAK MOST LESZ.DE A BALLAGÁSON NEKEM IS GÖNDÖR VOLT A HAJAM ÉS OLDALT FUFROM VOLT ÉS AZT IS BEGÖNDÖRÍTETTEM. ÉS JÓ VOLT MERT NE TÚL HIVALKODÓ MÉGIS ELŐNYÖS, DE SZERINTEM NEM KELL AZ A HAJRÁF! ILYENKOR AZ EMBER KICSIT LEGYEN NŐCISEBB ,DE CSAK AMENNYIRE KELL. SŐT ÉN A SMINKEMET ÉS ÉN CSINÁLTAM. ÉS SENKI SE MONDTA VOLNA MEG.. AHOGY TE JÓL ÉRZED MAGAD AZ A LÉNYEG, MERT EZ A KÉPEN IS MEGLÁTSZIK. MOSOLYOGJ!!:)
2010. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
MÁRMINT A SZALLAGTŰZÖN NEM A BALLAGÁSON
2010. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a válaszokat,majd itthon próbálkozok pár frizkóval.:)
2010. febr. 14. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
szerintem az a legjobb, ha olyan a hajad, amilyen lenni szokott, mert a tablóképnek az a lényege, hogy utána mindenki kap a tablóról egy kicsinyített változatot és 10 év múlva az osztálytalin az alapján próbálod beazonosítani az embereket. Ha egyenes hajad van és a tablón göndör, akkor sok év múlva ha az osztálytársaid előveszik nem fogják tudni ki az a csaj rajta... Gondolom te is azt szeretnéd, hogy szép legyél, de azért emlékezzenek is rád a képről.
2010. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!