Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tablóképre milyen haj való?...

Tablóképre milyen haj való? Hullámos a hajam de ki akarom belőle száríttatni, a képre az jó?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tablóképre igazából bármilyen haj jó. Nekem is hullámos hajam van, de én nem szeretném kisimítattni. Én szerintem a tablóképnek a személyiséget kell tükröznie. Én ezért nem is szeretnék semmi extrát csinálni vele. (A végén még nem ismernek fel.) Én a kontyot sem támogatom, mert általánosban fényképezkedtem konttyal, és anélkül is, és a konty nélküli képek sokkal jobbak lettek.

De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Kipróbálod, hogy milyen a hajad, ha egyenes, aztán ha nem tetszenek a képek, akkor elmész még egyszer. A legtöbb helyen megengedik, hogy többször fényképezkedj. Nálunk legalábbis ezt ígérték a fotósok.

2008. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyetértek, szerintem se egyenesítsd ki, mert az nem te leszel, neked végülis hullámos a hajad.. és szép is a hullámos haj. meg szerintem az béna, amikor látszik, meg tudod egy képről, hogy nagyon igyekezett kicsípni magát az illető, vagy másnak tűnni, a tablókép legyen természetes, nem kell a ruhát sem túlizgulni, a hajat és a sminket sem.. egyszerűen csak nézz úgy ki, mint egy jobb napodon a suliban :)
2008. nov. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ilyen idétlenül áll ha hullámos össze vissza ha meg lelapitom az nm jó
2008. nov. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!