Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnom ezt a terméket...

Hol tudnom ezt a terméket beszerezni? Veet perfect temperature? Vagy ugyan ilyet csak más márkában?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segiteni hogy hol tudnék ilyet vásárolni?

veet perfect temperature szőrtelenitő. Vagy ehhez hasonlo terméket ami ugyanez csak más márkában.Már probáltam rákeresni a veetre de nem találtam róla magyarul semmit.


2015. márc. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Így hirtelen rákeresve semmi érthető nyelvű írást/videót nem találtam... de nekem sima meleggyantának tűnik vidi alapján. Találsz bármelyik fodrászkellékesben, neten is.
2015. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2015. márc. 5. 21:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Meleg gyanta arra én is rájöttem,, de olyat keresek ami ehhez hasonlo állagú amihez nem kell semmi papircsik lehuzo semmi....
2015. márc. 5. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima meleggyantához sem kell lehúzó meg semmi.
2015. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!