Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy lánynál/nőnél...

Szerintetek egy lánynál/nőnél lehet szép az egészen rövidre vágott köröm?

Figyelt kérdés
Nagyon törik a körmöm, így nem tudom megnöveszteni. Mindig teljesen rövidre van vágva és csak egy kis áttetsző körömfényt teszek rá. Ez nagyon csúnya és "nőietlen"? (műkörmöt nem szeretnék)
2010. febr. 14. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a lényeg,hogy ápolt legyen. Egy szép,rövid, csillogó köröm szerintem sokkal szebb, mint egy hatalmas műkarom, vagy egy nagy, töredezett köröm. Ne foglalkozz senkivel, szerintem semmi baj nincs vele.

21/L

2010. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó, ha töredezik, vágd nyugodtan. :)

F/21

2010. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia! én direkt vágom mindig rövidre, pedig nekem tudna is nőni. szerintem sokkal klasszabb és egyedibb és praktikusabb. meg a körömlakk is jobban mutat rajta. egyáltalán nem nőietlen :)

18.L

2010. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal szebb a rövid köröm mint a műkörmök.
2010. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekemis rövidek, szinte mindig, és általában sötét lakkot teszek rá. sztem az jól áll a rövid körmöknek. pl sötétlilát, sötétzöldet, sötétbarnát
2010. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogy csúnya, vagy nőietlen!


Röviden is festheted, csak kicsit szolídabban. Semmiképp sem kirívó ha egy lánynak normálisan rövid a körme!


Mondjuk ha törik akkor nézd meg a neten, hogy az egészséges haj és körömnövekedéshez milyen ásványi anyagokra, és vitaminokra van szüksége a szervezetednek, mert valószínűleg azokból hiányod van!!

Javíts a táplálkozásodon, és szép erős körmöd lesz!


27F

2010. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk műkörmöm van de tetszik amikor olyan kicsi.A japán manikűr is kicsi körmös.
2010. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor szép az egészen rövidre vágott köröm, ha a körmödnek alapból szép, hosszúkás formája van és ha ki van festve a rövid köröm. A rövid köröm előnye amúgy az, hogy a legvadabb színű körömlakkokat is ráfestheted, nem fog ribisen kinézni. Nekem amúgy ugyanaz a problémám mint neked és nem magával a rövid körömmel van bajom, hanem azzal, hogy hamar lekopik róla a lakk. :( Ez a táplálkozás dolog nem nagyon függhet vele össze, mert nem ismerek még egy olyan embert, aki olyan egészségesen táplálkozik mint én és akinek a vérképe annyira tökéletes 2 gyerek után, hogy a dokik összeszaladtak a rendelőben amikor megláttál (nem vicc)!!! Viszont nagyon gyors az anyagcserém, így azt mondták, valószínűleg van egyfajta vitamin a szép körömhöz kell (hajhoz és bőrhöz nem, mert azokkal semmi problémám) és a gyors anyagcsere miatt nem tud rendesen felszívódni.
2010. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. febr. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!