Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig kell használni a...

Mennyi ideig kell használni a Bánfi sampont, hogy kb.10 centit nőljön a hajam?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ma vettem Bánfi sampont, és balzsamot, hogy utána ne szárítsa ki a hajamat, és azt szeretném hogy kb. 10 centit nőljön a hajam, de elég nyolc is.

Nem hullik a hajam, hajnövesztésre használnám, de mennyi ideig kéne használnom, ha heti egyszer megmosom a hajamat, és mennyi ideig, ha heti kétszer mosnám a hajamat vele?

Kérlaek válaszoljatok.

A lényeg h mennyi ideig kell használnom heti egyszer (vagy kétszer) ahhoz h 8-10 centit nőljön a hajam? :)



2015. márc. 5. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A hajnövekedést nem lehet gyorsítani, mivel a genetikán múlik, attól hogy a hajadra kensz valamit ez nem fog változni, 8-10 cm növekedés kb 8-10 hónap alatt várható.
2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszoló jól leírta, samponnal is annyit nő majd a hajad, mint nélküle, szóval kb 8-10 hónap kell majd. Én is használtam a sampont és semmivel se nőtt tőle jobban a hajam, viszont nagyon szárította.
2015. márc. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én pedig rengeteg helyen láttam, hogy használt, sőt egyik ismerősömnek is bevlt, szóval inkább a kérdésre kéne válaszolni, nem pedig genetikázni!

Valahol egy értelmes válaszoló? :)

2015. márc. 6. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesen leírták szerintem, hogy samponnal nem lehet felgyorsítani a haj növekedését, mást nem írhatnak, ha egyszer nem lehet, kérdezd azt akinek "bevált", kíváncsi vagyok rá miként gyorsíthatja fel ezt a folyamatot a sampon...
2015. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Heni9988 válasza:
Nekem 4 hónap 8 centi,kinek hogy...én ricinust használok,hogy meglegyen a 3 centi/hó...sztem az alap növésre számolj plusz fél centit,és ha többet is nő,az pozitív csalódás lesz :) én is sok mindenkitől hallottam,hogy bevált neki!!!:) Bár olyat is hallottam,hogy nem.próbáld ki majd kitapasztalod,de jó esetben fél év 8-10 centi!! Ha ügyesen ápolod és nem törik nagyon :))))
2015. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na végre valaki aki a kerdesemre valaszol :) :)

Koszonom :)

Szoval 3 honap alatt no kb 5 centit joesetben... :)

Hat nem rossz.. A ricimusrol is sok jot hallottam, de olyat is hallottam h csomokban hullik tole a haj.. Nem mertem kiprobalni :)

Ezt is csak nehezen, holnap kezdema "kurat" de amugy ombre hajra szabad hasznalni? Mert juniustol ombre hajam lesz, es hat nem tudom h akk csak 3 honapig tudom hasznalni, vagy tovabb?

es am kb meddig tart amig el nem fogy egy uveg?

Mennyi ido?

2015. márc. 7. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat most probaltam ki, tegnapelott, es mivel a balzsamot is hasznaltam, egy icipicit nehezebb fesulni, de tenyleg csak egy pirinyotyit, meg olyan 5 szal helyett 10 szal hullott ki a hajambol, szal eddig minden nagyon jo :)
2015. márc. 10. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!