Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Ki pontosa...

Hosszú hajú lányok! Ki pontosan mit csinál a hajával, hogy dús, egészséges, és szép legyen? Reggel mit tesztek vele, hogy normálisan álljon?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból kérdezem, meg hogy merítsek egy-két ötletet. :) Milyen sampont, balzsamot, stb... használtok?
2012. okt. 5. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Garnier sampon. Balzsamot nem használok, mert akkor túl selymes és könnyed lesz a hajam, de ezt a hatást egyébként szintén a Garnier festett szőke hajra való balzsammal lehet elérni.(Amúgy barna a hajam, de ez a legjobb:D nem lesz világosabb, meg semmi..)

Nem csinálok vele semmit a heti egyszeri mosáson kívül, szerintem pont ettől gyönyörű a hajam. Nem vasalom, nem rakok rá 80 féle kenceficét, nem festem, nem mosom 2 naponta, stb:D

Reggel nem csinálok vele semmit, csak beletúrok és összerázom a fejem hogy ne lapuljon le.(Ezt amúgy kb fél óránként megismétlem egy nap:D)

2012. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Schauma sampont használok, a kókuszos barna flakonosat, balzsamot nem használok, semmilyen más vegyszert nem kenek rá! Este szoktam megmosni a hajam, vagyis hát csak segítséggel mert a derekamig ér és csak 2 kézzel érem át annyira dús :) És hagyom magától megszáradni, nem használok hajszárítót és hajvasalót, mert alapból göndör az alja és így szeretem (meg mások is) az utcán is sokan megnézik és nem ritka hogy meg is fogják :D
2012. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha nem csinálsz vele semmit a mosáson kívül. Mármint ilyen bolti kenceficéket nem érdemes sztem kipróbálni. Én kb. heti 1x ricinusozok, és heti 2x mosom vmi zöld gyógynövényes samponnal, és teljesen szép tőle a hajam. Csak ne vasald!!! És ha hullámokat szeretnél, fond be éjszakára! :D 17/L
2012. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én semmit. Nem is mosom. És pont ettől gyönyörű erős a hajqm. Régén mikor mostam meg festettem n volt ilyn
2012. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most épp egy hajhullás elleni sampont használok, de egyébként Alverde koffeinest szoktam. Nem nagyon szeretek többféle vegyszert kenni a hajamra, mert festem, az Alverde termékei pedig SLS mentesek, illetőleg más vegyszert sem nagyon tartalmaznak.. Alverde balzsamot használok még, illetve szoktam tenni olajos pakolást hajmosás előtt. Utóbbi összetevője függ attól, hogy épp mit akarok. Most hullik a hajam, ezért ricinusolaj, kókuszolaj és hígításként szőlőmagolaj. De egyébként ricinust nem szoktam használni, ha nincs hajhullásos problémám. Se nem vasalom, se nem szárítom. Illetőleg vaddisznósörte kefét használok.
2012. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!