Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szám alatt lett gy pattanás,...

A szám alatt lett gy pattanás, kenegettem fogkrémmel, kisebb lett de körülötte meg kicsípte a fogrém és piros és még feltűnőbb lett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Pattanásra nem jó a fogkrém, se a bőrnek... majd elmúlik a pirosság, kend be aloe vagy kamilla vagy valami hasonlóval. Legközelebb a pattanásra ne kenj erősen mentolos dolgokat... méz hatásosabb ha már otthoni megoldás kell.
2015. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kend be aloeverával, az megnyugtatja és nem lesz piros. Legközelebb pedig próbáld fülpiszkálóval, pontosan a pattanásra tenni a fogkrémet.
2015. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

máshol is olvastam ezt a fogkrémes cuccot, de a fogkrém nem hiába fogkrém. a fogra való, nem pedig bőre.

amúgy a legjobb tanácsom hogy várj türelemmel, ha "kijön a fehérje" a csúcsán, akkor nyugodtan kinyomhatod. én neogranormonnal szoktam bekenni, mert az gyorsan lehámosítja.

2015. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neogranormon, bepanthen, aloés, kamillás, vagy körömvirágos krémmel kend be, az lehúzza a pirosságot, enyhíti a bőrirritációt. pattanásra vegyél ilyen pattanástalanítő gélt, az segít, hogy hamarabb kinyomható legyen.
2015. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akneroxid 5% gyógyszertárból (10%, ha gyakran támad az akné). Börgyógyász írta, megváltoztatta az életemet... (Tej, tejföl, tejszín okozza, joghurt néha, sajt, túró soha. Szendi paleo könyveiben utána tudsz olvasni.) Gyors gyógyulást!
2015. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!