Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabadultál meg a...

Hogyan szabadultál meg a mitesszereidtől, ha egyáltalán sikerült?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Én még sehogy:(
2010. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta fogamzásgátlót szedek azóta nincsenek. Persze nem a mitesszerek miatt kezdtem szedni, de azért ez jó kis mellékhatás :)
2010. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Ha a fogamzásgátlótól nem lennének, a lányok java nem szenvedne tőle!!!

Én rendszeresen járok egy nagyon jó kozmetikába, próbáld ki: www.napraforgoszalon.hu

Nagyon ügyesek, segítőkészek,nagyon kedvesek és nagyon jó a humoruk,azota imádok nyomkodásra járni mióta hozzájuk járok! de csakis oda!!!

néhány kozm.tanulójuk is hihetetlen csajsz (jóértelemben!) Próbáld ki őket, be fog válni, és nem is fdrágák!!!

Remélem segítettem,pusza!!!!!

2010. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen bőrradírral
2010. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus. - ha az nem, akkor kitisztítód szépen bőrradírral, aztán kamillás teával gőzölj az felpuhitja és simán ki tudod masszírozni. a végén meg összehúzó tonik vagy citromlé.
2010. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!