Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Garnier...

Fragile33 kérdése:

Mi a véleményetek a Garnier Olia hajfestékről? Valaki használta már a Mélylila színű hajfestékét?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
én 2x vettem jeges barnát (asszem az a neve) és semmi gondom nem volt vele a hajam is szebb lett.
2015. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon gyorsan kikopott a hajamból, pedig a festéskor gyönyörű volt a színe. Neked mennyi idő után kellett újrafesteni?
2015. márc. 8. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam tavaly a mélylilát. elég gyorsan kopott a hajamból, de maradt benne egy világosabb lilás szín. nem hiszem, hogy újra fogom venni.
2015. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is nagyot csalódtam benne. :(
2015. márc. 8. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A Garnier sose volt egy jó márka... én azt sem értem miért vesz ilyet bárki is. Fodrászkellékes tele van jobbnál jobb hajfestékekkel. És sok olcsóbb is a Garniereknél.
2015. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem kimondottan ammóniamentes hajfestékre volt szükségem, s a szín is nagyon tetszett. Sajnos ilyen színű hajfesték nem hemzseg a polcokon. 5 évvel ezelőtt festettem a hajam, s nem voltam tisztában azzal, hogy milyenek a mostani hajfestékek.
2015. márc. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!