Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok akik pattanásos arc...

Azok akik pattanásos arc miatt mentek bőrgyógyászhoz, mennyire segített ez nektek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok drága kencét írt fel, arclemosó hab, krém, tonik meg csomó mindent, nem mindent tudtam megvenni , olyan drágák voltak :(. Valamennyire segítettek, de nekem a kozmetikus volt az igazi "csodaszer" , rendszeresen jártam, egy idő után sokkal szebb lett a bőröm :).
2015. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit. Egyszer voltam, kb ràpillantott, felírt egy iszonyat dràga krémet és ennyi.. Énis inkàbb a kozmetikust ajànlom, illetve otthon kezeld rendesen:)
2015. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felírt egy gyógyszert ami pár hónap szedés után megszüntette végleg a pattanásokat. Szóval segített. A krémek nem érnek semmit általában.
2015. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergő19990712 válasza:
Szia! Én 16 éves vagyok és 13 évesen kezdötött a kamaszkori pattanás rémálom.14 éves koromba elhatároztam hogy elmegyek bőrgyógyászatra a Zynerit-et és a Differin-t irták fel amik kb 2 honap mulva elmulasztották teljesen,de szeptemberre mikor 15 lettem ujra kijött de akkor sujos acne formában.Ez nagyon felidegesitett mert pont iskola kezdésre jött aztán kb 3 honapig csak azt hallgattam hogy "ehe ennek mijen az arca nézd má".Aztán felirattuk ugyanazt a Zyneritet és a Differint kb 2 honap és ugy hehejre rakta magamra se ismertem de persze maradtak filtok és egy kisseb heg de ezek ha meleg van jobban előjönnek erre neogranormont kenek de voltunk börgyogyaszná a foltok miatt és anyira okosak voltak hogy pattanásokra irtak fel kenőcsöt és antibiotikumot nem a foltokra.Legjobb a napozás majd nyáron.Úgyhogy kitartás mert elfog múlni és ezt tapasztalatbol montam.De bőrgyógyászatra mennyél el hátha ott okosabbak lesznek.
2015. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2015. márc. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!