Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova tűnt a boltok polcairól...

Hova tűnt a boltok polcairól a Schauma Fito-Koffein termékcsalád?

Figyelt kérdés
Nemrégiben venni akartam, mert fogytán volt otthon és a Rossmannban egy darabot sem találtam. Sem a kicsi (250 ml), sem pedig a nagy kiszerelésből (400 ml), illetve a balzsamból és a hajápoló spray-ből sem. Ezután az utam a DM-be vezetett, ahol ugyanaz a helyzet fogadott. CBA-ban szintén. Annyi eszem már nem volt, hogy rákérdezzek. Létezik, hogy az általam látogatott üzletek mindegyikében éppen kifogyott vagy valamiért bevonták a terméket?
2015. márc. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossmannál már nem is lesz többet, én kérdeztem.

Gondolom valami miatt betiltották....

2015. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtak semmit, hogy mi miatt?

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2015. márc. 9. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak annyit hogy a végén 299 Ftért kiárulták a készletüket és többet nem lesz.Akkor én is vettem mikor 299 Ft volt de azt hittem csak egy mezei akció ha tudtam volna felvásároltam volna mind :) :(
2015. márc. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh de kár! :(

Én nem láttam ezt az akciót, sajnos ritkán jutok el odáig...

Sajnálom, hogy kifuttatták, mert szeretem. Koffeines samponokból ez volt a legjobb a megfizethető kategóriában.

Az illata is kellemes volt és szerettem, hogy nem az a krémes állagú, hanem könnyed, áttetsző, így nem nehezítette el túlságosan a hajat.

Fogalmam sincs, ezután mit használjak..

2015. márc. 10. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ázsiai boltokban, százforintosokban még kapható lesz, ott sok olyan van, ami rossmannban már nem kapható.
2015. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!