Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paróka, mindennap, utcára?

Paróka, mindennap, utcára?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Nemsokára le lesz vágatva a hajam, nagyon..NAGYON rövidre, egy betegség miatt, már rendeltem egy parókát ( [link] ) És az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mindennapi viseletre jó lenne? Természetesen nagyon vigyáznék, hogy ne kócolódjon, nem vasalnám/festeném, hisz szintetikus. Igazi emberi hajból készültet nem tudok venni(pénz..), Paróka nélkül viszont nem szeretnék utcára menni egy darabig a vágás után... Tehát, ti mit szólnátok, ha valaki így menne szemben veletek az utcán? Az jutna eszetekbe először, hogy "biztos beteg" vagy esetleg "uristen de gáz-.-" ? Vagy annyira fel se tűnne..? :D

2015. márc. 9. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

ezen azért eléggé látszik, hogy nem igazi

a helyedben vmi természetesebbet keresnék, ami mondjuk hasonló színű mint a te hajad

2015. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a hajam rózsaszín :) ....
2015. márc. 9. 19:55
 3/12 A kérdező kommentje:

Még ezt is néztem :

[link]


Ez még jobban tetszik, mint ami a kérdésben van.. nem is tudom miért azt linkeltem.. no mindegy.. :)

Nagyon megtetszett ez a kék fekete dolog, és teljesen természeteset nem szeretnék.. az nem én lennék, és z alatt a pár hónap alatt míg hordanám, nem érezném jól magam benne :/

2015. márc. 9. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a türkiz nagyon tetszik. Kérdés hogy nem-e túl meleg; meg hogy kézbe véve mennyire látszik hogy mű... ezt kép alapján nem lehet eldönteni.
2015. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha amúgy is színes a hajad, akkor hozzád passzolna

bocsi, magamból indultam ki :)

azért szerintem az ilyenen látszik, hogy mű, de emiatt én biztos senkit nem néznék meg, nem ítélném el és szerintem nem is az jutna eszembe, hogy beteg

csak hogy ez tetszik neki és ennyi

2015. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A Pár mm-es hajam csak nem fog bele sülni alá, illetve itthon le is venném azonnal, szóval remélem nem sül majd be alá a fejem :)

köszönöm szépen az eddigi válaszokat egyébként^^

Tudom, hogy a képen más, és nagyon remélem, hogy élőben azért nem lesz túlságosan mű hatása :o Láttam már rá példát, hogy teljesen más érkezett ismerősömnek mint ami a képeken volt :/

2015. márc. 9. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is csak az a bajom ezekkel hogy látszik hogy mű, és élőben ez még rosszabb mint képeken.

A saját hajad is így van vágva? Mert azért ez a frufru igen keveseknek áll jól.

2015. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fhu...most nincs frufrum, de már volt régebben, és elvileg nem állt rosszul :D Én annyira nem szerettem, mert mindig lenőtt és csak bele lógott a szemembe, de úgy érzem, ezzel ilyen gondok nem lesznek :D
2015. márc. 9. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, Én abszolút nem nézek meg emiatt senkit.. Van is egy csaj a környékünkön, aki szintén beteg, és nagyon rövidre kellett vágatnia a haját, most hol kék, hol barna parókákat hord.. Ennél rosszabb minőségűeket, de szerintem nem gáz! Nekem 7 szintetikus parókám van, szintén rövid haj probléma(nem betegség, csak rossz fodrász) miatt vettem őket, de engem párszor megszóltak miatta, hogy gáz >_<" De szerintem az ilyenek másba is belekötnek, szóval nem érdemes foglalkozni velük:)
2015. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek az eBay-es cosplay parókák nagyon műnek néznek ki élőben. A reklámfotók egyáltalán nem tükrözik a valóságot. Parókakészítő vagyok és sok ilyet rendeltem már. Egyáltalán nem ajánlott nappali viseletre. Csillog és könnyen kócolódik.

A szintetikus hajat tudni kell hordani. Szinte mindenki kiszúrja és gyakran meg is szólják, főleg ha extrém szín. Egy beteg ember önbecsülésének ez nem tesz jót.


Egyébként lehet őket vasalni és ajánlott is mert kb egy napi hordás után tök kócos lesz a nyaknál és csak vasalóval lehet kisimítani hogy olyan legyen mint új korában.


A szintetikus hajból készült parókák melegebbek is, szóval nyárra nem jó választás.


[link]

2015. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!