Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paróka, mindennap, utcára?

Paróka, mindennap, utcára?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Nemsokára le lesz vágatva a hajam, nagyon..NAGYON rövidre, egy betegség miatt, már rendeltem egy parókát ( [link] ) És az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mindennapi viseletre jó lenne? Természetesen nagyon vigyáznék, hogy ne kócolódjon, nem vasalnám/festeném, hisz szintetikus. Igazi emberi hajból készültet nem tudok venni(pénz..), Paróka nélkül viszont nem szeretnék utcára menni egy darabig a vágás után... Tehát, ti mit szólnátok, ha valaki így menne szemben veletek az utcán? Az jutna eszetekbe először, hogy "biztos beteg" vagy esetleg "uristen de gáz-.-" ? Vagy annyira fel se tűnne..? :D

2015. márc. 9. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is szüksége volt parókára, neki már a sugárnál kihullott a haja. van "parókás" tapasztalatom.


Nem néznek ki rosszul a képeken ezek, de a valóságban nem ilyen lesz ez sajnos :( -ebayes cuccok 95%ban nem olyanok, mint a reklámfotón-


Nincs a közeletekben orvosi kellékes bolt?

Mi anno ott vettük, a betegségből adódóan még kedvezményt is kapott rá ( receptet az onkológustól) és volt rengeteg fazon. + asszem az anyaga is bőrbarát volt.


De amennyiben neked a szíved vágya a színes, hosszú, hát, vágj bele.

Plusz azért otthonra szerezz be divatos fejkendőket, azért bármennyire úgy tűnik nem túl nagy "buli" (bocsi, h így fogalmazok) nonstop pariban lenni.

2015. márc. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezek cosplay parókák, nem mindennapos utcai használatra valók.

Rendeltem már hasonlót, hamar kócolódik, fényes, mű hatású.



Én is parókát hordok, ezek váltak be:


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!