Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres és pattanásos...

Mitesszeres és pattanásos arcra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm enyhén zsíros és van rajta több kis mitesszer illetve pár nagyobb csúnyább pattanás, 18éves vagyok. Mit kezdhetek vele? Napi 1-2x arcmosás, esetleg valamilyen kozmetikai terméket használjak? Zsíros ételeket illetve édességeket is kerülöm.
2015. márc. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden reggel mosd le az arcod alkohollal!Tisztitja az arcott.:)
2015. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna+kókuszzsír
2015. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget ír, az alkohol nem jó a bőrnek.

Használhatnál AHA, BHA hidratálókat, azok jók pattanásra, mitesszerre.

2015. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.dik Miröl beszélsz,az alkohol tisztitja a bört,szoval Nem lesz Zsiros...
2015. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jézusom, alkohollal NE kendd a bőrödet. a 3-as jól írja. az alkohol leszed minden faggyút, ami átmenetileg jó érzés, de azt is leszedi, ami kell a bőrnek, így ha nincs rajta semmi, még több zsírt fog termelni a bőröd rövid idő alatt, tehár zsírosabb lesz, mint volt.

kókuszzsírt se kenj rá, mert a komedogén idexe 5-ös, szóval ha alapból mitesszeres-pattanásos a bőröd, akkor a kókuszolaj eltömíti a pórusaidat és még több bőrhibád lesz.

amit én ajálok, az az, amit a 3-as. AHA és BHA hámlasztókat szerezz be, én a paula's choice-ot ajánlom. egy hámlasztó 30 ml és 3000 ft kis kiszerelésben. napi kétszer moss arcot gyengéd, illat és alkoholmentes lemosóval. ha van pattanásod, arra kenj akneroxid krémet esetleg. plusz kell fényvédő, ami fontos szabály, ezekhez a cuccokhoz kötelező. de hidd el, megéri kipróbálnod! én új arcot kaptam kb. mióta hámlasztok, pedig előtte annyi pattanásom volt...

2015. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!