Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek így is érdemes...

Szerintetek így is érdemes festetnem a hajam? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a hideg árnyalatú barna hajam be lett festve középbarnára. Utoljára decemberben volt festve és most ugye le van nőve, de ahogy kopik a hajszín úgy összeolvad a lenövéssel...egy fiú pl észre se venné..egy nő már észreveszi persze...de azt mondják nem vészes...szombaton megyek fodrászhoz és szerintetek felesleges lenne festetni is? Nem tudom mi lenne a jobb :D Kérnék javaslatokat :)

2015. márc. 11. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem feltünű felesleges festened. De te látod :D tedd azt ahogy neked tetszik :D
2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha téged nagyon zavar, akkor esetleg fess rá kimosható 28 mosásos festékkel, az eltünteti az éles határt de nem marad benne.Viszont egy idő után le kell növeszteni. Van egyébként színlehúzó folyadék, ami eltávolítja mesterséges a festéket a hajból és az eredeti marad benne, viszont az eredmény attól függ, milyen festék volt előtte rajta.
2015. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!