Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes küzdeni valakiért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni valakiért, vagy felesleges, ha alapból nem kell az ember?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom, valakinek vagy szimpatikus vagy és kellesz neki, vagy nem, ezt nem lehet erőltetni, hosszútávon semmiképp.
2015. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most épp abban vagyok benne, hogy küzdök, de szerintem felesleges dolog, legalábbis már így érzem.

Nagyon rossz mikor semmi jelet nem kapsz és te csak mész és mész előre.

2015. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megéri.
2015. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek nőket akik ezt csinálják. Egész napos elfoglaltság, évszaktól függetlenül. Ha egy hobbinak fogod fel, akár még hasznos is lehet. Ismertem nőt, aki egy plátói szerelmét követve tanult meg egy nyelvet, végzett el egy sulit, váltott szakmát, utazott másik kontinensre kölcsönből, mindezt azárt, hogy az áhított férfit utólérje. Mindezt annak ellenére, hogy a férfi többször világossá tette h nem akar tőle sevmit. A célt vszinű sosem fogod elérni, de ha a küzdés maga szórakoztat és fejleszti a személyiségedet, akkor csináld, bánom is én.
2015. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!