Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kéne csinálnom?

Hogy kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Hali...arra gondoltam, hogy elkezdeném vasalni a hajamat (1 héten max 2x-3x) egyenes...de alul hullámos meg olykor ha hajat mosok tiszta ilyen oroszlánsörényes tehát kicsit leakarom "nyalni" ... Hajvasalás elött mit ajánlanátok? (hővédőt) és ha befejeztem a hajvasalást mivel fixálhatnám, hogy tartós legyen egész napra? (még akkor is ha fúj a szél)


Ez jó lenne hajvasalónak? [link]


Válaszokat köszöntem előre is ^^



2015. márc. 11. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges kiemelni azt, hogy hetente hányszor használnád, ugyanis nem tudod olyan ritkán használni, hogy ne tedd tönkre a hajad. De ha neked ez kell, hát hajrá. Mellesleg ha mosás után körkefével formázva szárítanád, nem lenne oroszlánsörényed.
2015. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól is 1 idő után megint hullámos lenne alul...én meg szögegyenesre szeretném csinálni a hajamat
2015. márc. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!