Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Harmatcsepp02 kérdése:

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
azt szeretném, ha adnátok frizura-ötleteket, mert nagyon zsírosodik a hajam, hetente 2x mosok hajat, de így is. kiengedve szeretem a hajam, és mikor kezd zsírosodni akkor összefogtam fentre, de ez nem szép.. szoval irjatok és ez nem függ az arcomtól, bármilyen frizurát kipróbálnék

2015. márc. 11. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem gondolkodsz egy rövid hajvágáson? :)
2015. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, nekem alapból elég rövid a hajam, vállhossz. és jobban nem szeretném levágatni
2015. márc. 12. 14:40
 3/5 anonim válasza:
Ha csak egy héten kétszer szereted megmosni a hajadat akkor esetleg száraz sampon amivel ha reggel lefújod az egész nap jó.
2015. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia szerintem a szárazsampont próbáld ki. Esetleg még azzal próbálkozhatsz h estére befonod a hajad vagy különböző hő nélkül elkészíthető göndör hajakat kiprobalsz, igy nem fog nagyon latszodni a zsirossag szerintem. 😊
2015. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. márc. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!