Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászati incidens. Mit...

Fodrászati incidens. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem fodrászhoz egy olyan budai szalonba ahol már többszőr jártam. Külön kértem melyik fodrászhoz szeretnék menni,mert voltam már nála és tetszett a munkája. Nos, másnapra kaptam időpontot. Amikor megérkeztem a hölgy/inkább úgy mondanám hogy jó 50-60-as aki stílusban azt hisszi hogy 25 éves még/ csak annyit mondott hogy máshoz vagyok beírva mert a rendszer átrakta a foglalásomat. Ezt ilyen lazán bejelentette, miközben majd agyrémet kaptam amikor meghallottam hogy nem az általam kért fodrászhoz vagyok beírva. Pedig amikor bejelentkeztem 4x legalább elmondtam hogy direkt ehhez a fodrászlányhoz jönnék.

De miért és hogyan kérdéseimre válaszolni se akart,számára lényegtelennek tűnt. Még annyi se volt benne hogy felajánlon egy kávét a kellemetlenségért, pedig mögötte ott volt a divatos Nespresso gép és egy halom kapszula. Mondjuk mikor elöszőr voltam akkor ajánlották szorgosan.

A baj az hogy a fodrászlány akihez belettem írva elronotta a hajam, kirítkitotta túlságosan is. Amikor megláttam a székem mellett a hajat ami kijött, elkezdtem szédülni zavaromban.

A fizetés a bejelentkezéseket kezelő hölgynél volt, aki kiakadt azon hogy ideges lettem amiért máshoz írtak be. Az adott hölgy stílusa kritikán aluli: ha valaki nem 15 cm-es tűsarkúban érkezik póthajazásra már embernek se tekinti, miközben önmaga már 60 fele tart...

Ilyen esetben, lehet azt csinálni hogy nem fizetem ki vagy csak az ár 50-60%?

A vágás 6500 forintba került.


2015. márc. 12. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ügyvéd, így nem ismerem a jogszabályokat, de a józan eszem azt diktálja, hogy te igénybevettél egy szolgáltatást, amit köteles vagy ki is fizetni. Hibáztál, mert amikor kiderült, hogy nem az vágná a hajadat, akihez bejelentkeztél, új időpontot kellett volna kérned ahhoz, akihez akartál. Amikor pedig már beültél a székbe, nem hiszem, hogy nem volt veled szemben egy tükör, ahol láthattad, hogyan és mennyit vágnak a hajadból.


Kártérítést lehet, hogy kérhetsz, de azt szerintem nem teheted meg, hogy a szolgáltatás csak bizonyos százalékát fizeted ki.

2015. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Megtanulod, hogy ragaszkodj az eredeti tervedhez, és nem fogadsz el más megoldást.

Beültél a másik fodrászhoz, láttad, mennyit vág, nem szóltál, így jártál.

2015. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fogorvosnál jártam így.Magánrendelés.Én fizetek,tehát az nyúljon a számba,akit én akarok.Ott volt egy tanuló lány,ő fúrta ki a fogam,de második alkalommal már szóvá tettem,ne az én pénzemen gyakoroljon,én a doktor úrhoz jöttem.
2015. márc. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nebocsi, de nem lennék meglepve ha a fodrász hölgyeket megkérdezve kiderülne hogy a tenyérbemászóan arrogáns attitűdöd miatt cseszték el a hajad.
2015. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk a hajam az újra visszanő és újra sűrű lesz de a fogorvosos történet már sokkal kényesebb.

Állami esztékás rendelésen ha a tanuló fúrja akkor is szóva lehet tenni de mivel állami,hát nem sok mód van panaszra. De egy magánrendelésen ahol borsos áron dolgoznak ott nehogy már a tanuló munkáját fizessük aranyárban.

#Ha már fizetek ahhoz szeretnék menni akihez bejelentkeztem, nem pedig ahhoz akihez beosztanak. Arrogáns stílusomról ennyit..

Köszi a válaszokat!

2015. márc. 13. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben többet nem mennék ebbe a szalonba.
2015. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!