Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajba milyen...

Sötétszőke hajba milyen másfajta szín illik?

Figyelt kérdés

Majd szeretnék bele festeni új színt. Nem ombre-t szeretnék, csak egy nagyobb csíkot/több kicsit/frufrut.

Lila, bordó, rózsaszín szerintetek illene hozzá?



2015. márc. 12. 18:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a rózsaszín jól állna hozzá ;)
2015. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszenek a mindenféle színű csíkok a hajban. én a szőke más árnyalatait választanám, ami közel áll a hajam színéhez. de ha neked tetszenek a színesek, akkor ezek a színek illenek bele. a bordó a legjobb talán, mert azt nem nagyon láttam másokon.
2015. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Zöld pacsik mentek. :)

2-es: szőke is van benne, úgy néz ki, mintha nap szívta volna (bár már nagyrészt kikopott, ezt is újracsináltatnám). :D Most direkt színesebbet akarok, régóta tetszik.

2015. márc. 12. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Na meg az is nagyon jól néz ki, ha harmonizál az öltözékeddel, a kiegészítőiddel. Mivel én a kéket szeretem nagyon és emiatt sok kék cuccom van, a hajamban is kék tincs van.
2015. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem többnyire piros, fekete, fehér, szürke cuccaim vannak, de előfordul közte rózsaszín, kék is, ezért gondoltam pl. a bordóra :)
2015. márc. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!