Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestéktől gyorsabb...

A fekete hajfestéktől gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
Mert nekem alul fekete volt, felül szőke,és mintha gyorsabban nőtt volna a hajam...Most meg teljesen szőke, és nem nő...

2015. márc. 13. 10:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Viszont ha valaki csinált már ilyen hajat, hogy a szőkére hogyan fessem le barnával a tetejét megköszönném. És milyen árnyalatú a hajszíne: [link]
2015. márc. 13. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés a genetikán múlik, nem azon hogy mit kensz a fejedre. A fekete hajfesték egyébként a legkárosabb.
2015. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Egyetértek az utolsó 2-vel.
2015. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, a fekete hajfesték kifejezetten károsítja.
2015. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a szőke hajfesték károsítja a legjobban a hajat nem a fekete...
2015. márc. 14. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Kábé egyformán káros mindkettő. Hogy a szőkére festett részen nem látszik a növés az azért lehet, mert a rosszul kiszőkített haj sérült, töredezett.

A feketében a legtöbb az allergén anyag, meg a festék maga.

2015. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K.Brigus válasza:
Igen :) Nekem a fekete festék hozta rendbe a hajam és ettől nőtt meg.És még jó pár ismerősömnek is. Mondják,hogy nagyon káros,de nem lehet minden mindenkinek egyformán jó vagy esetleg rossz. :)
2015. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!