Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajfestéktől nagyon...

Fekete hajfestéktől nagyon hullani, törni és károsodni fog a hajam?

Figyelt kérdés
egy éve vállig érő hajam volt, festett sötétszőke. azóta visszafestettem sötétbarnára (eredeti hajszínem) és eldöntöttem hogy megnövesztem. már lassan hát közepéig ér, nagyon vigyázok rá, többször használtam ricinus olajat és szilikonmentes sampont használok. most olyan elviselhető állapotba van a hajam, mondhatni hogy egészséges, de viszont nagyon tetszik a fekete és régóta tervezem hogy befestem. csak nagyon félek hogy tönkre fogja tenni a hajamat. tapasztalatok? bocsi a regényért. 16L

2013. márc. 1. 11:27
1 2
 1/14 Emyke031 ***** válasza:
Ez emberfüggő. Nekem pl. rengeteg hajam kihullott tőle, másoknak kicsit, v. alig. Károsodni, törni annyira nem szokott tőle. Arra figyelj, hogy csak 3-as oxival-lehet külön kapni(+ festék) fesd be majd. Érdemes lenne kipróbálnod, hogy pl csak az alsóbb réteget fested be(amúgy is 2 dobozzal kéne a hajadra), 2hét alatt már bőven hullani fog tőle, ha olyan.
2013. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát ha már festem, akkor fessem az egészet.(szerintem) de amúgy nem rossz ötlet.
2013. márc. 1. 11:50
 3/14 A kérdező kommentje:
mert amúgy nem egyből kezd el hullani tőle, hanem később?
2013. márc. 1. 11:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 2 évig festettem feketével a hajam. A lehető legjobb márkát választottam, amikor azt nem kaptam éppen, akkor sem vackot vettem. Kb. néhány hónap után töredezni kezdett a hajam, ami oda vezetett hogy minden hónapban vágatnom kellett. Hiába balzsamoztam, kentem rá hajvégápolót. Nemrég jutottam el odáig, hogy feladom, nincs tovább fekete, mert már a derékig érő hajamból a fele van a sok vágatás miatt. :(


Én nem ajánlom.

2013. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Inkább színezd szerintem, az nem annyira káros
2013. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de az hamar kikopik és csúnya foltos lesz azt meg nem akarom.
2013. márc. 1. 12:46
 7/14 Emyke031 ***** válasza:
Hullani 1-1,5 héttel később kezdett nekem. /-Biztos, hogy attól, mivel SOHA sem hullott a hajam, és csak a fekete rész hullott, mivel felül más színű volt a hajam. Mikor nem festettem többet feketére, ez abbamaradt./
2013. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott tőle, kékesfekete pedig nagy álmom volt, doki azt mondta hogy a fekete színanyag vagy mi beszívódik a bőrbe, sejtekbe, ez a legkárosabb festék mind közül. Szóval lemondtam a feketéről, azóta sötétkékre festem, ezzel semmi gond nincs.
2013. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9 éve festem a hajam feketére és lényegesebben kevesebb van mint festés előtt. Ettől függetlenül imádom. Viszont nagyon(!) nehéz tőle megszabadulni, szóval jól gondold át!!
2013. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megvettem ma a festéket, de nem tartósat (28 hajmosásig elég). ha nagyon hullani fog akkor talán maradok barna, ha egyáltalán ki kopik majd belőle.
2013. márc. 2. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!