Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcon teli van mitteszerekk...

Szallo angyal kérdése:

Az arcon teli van mitteszerekkel és néha pattanással, kozmetikushoz járok. Az osztáytársaim az arcom miatt nem barátkoznak velem. Használok alapozot a bőrtipusomnak megfelelőt de igyse ugyse lesz jobb mert egyes emberek szakálnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 19:43
 1/4 anonim válasza:
arcpakolas
2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan barátokat ne is akarj akik ennyire felszínesek...

Amúgy BHA, AHA savas kencéket próbálj ki, ha még nem tetted volna. Nagyon jók mitesszerre, pattanásra. És persze étkezz egészségesen.

Egyébként a bőrhibáid egy jó alapozó alatt nem látszanának, szóval cseréld le az alapozód valami minőségire. Bourjoist ajánlom.

2015. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dorcsuu ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy nem a bőrödben kell keresni a hibát, hanem az életmódodban. A pattanásoknak gyakran a stressz helytelen étkezés, hormonok stb. az oka. Próbálj meg egészségesebben étkezni, többet sportolni, valamint sok apró dolog is hozhat eredményt, pl: mosd ki a párnádat hetente, a hajadat tűzd el az arcodtól, használj kevés és gyengéd kozmetikumot az arcodra, ne nyomkodd őket, igyál sok vizet, valamint tudom hogy ez rémisztően hangzik de ne használj alapozót! A legtöbb alapozó ugyanis eltömíti a pórusaidat és csak több patit termel. Ha nagyon nem bírod ki, gyógyszertárban lehet kapni olyan alapozót ami -elvileg- nem tömíti el a pórusaidat. Próbálj meg inkább belülről változtatni ahelyett hogy a bőrödet kínzod :)

Azzal meg ne törődj, ha más emberek piszkálnak, a legjobb bosszú az, ha megmutatod mennyire leszarod őket :) Hadd lássák, hogy te több vagy annál hogy ilyen kicsinyes szintre ereszkedj mint ők

2015. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sok olyan alapozó van, ami nem tömíti el a pórusokat. krémmánián meg kell nézni, hogy van-e benne magas komedogén indexű összetevő.

ami a bőrödet illeti:

lehet érdemes lenne elmenned bőrgyógyászhoz, ha régóta megvan a probléma. lehet, hogy belső oka van, pl. rossz fog, hormonok, étkezés, rossz kozmetikumok.

kencék közül tudom ajánlani az akneroxidot pattanásokra. szépen le fogja tisztítani a bőrödet. mitesszerekre a legjobb a bha hámlasztó, pattanás utáni hegekre az aha hámlasztó. én paula's choice márkát használok ezekből, szerintem ez a legjobb. 30 ml-es flakonok 3000 ft-ba kerülnek, nekem fél évig elég egy ekkora. kell ezek mellé fényvédő is, ez nagyon fontos.

ettől szép lesz a bőröd, ha belső oka van, akkor meg azt kell megszüntetni.

az osztálytársaidat meg sz-rd le, ha ennyire felületes gáz emberek.

2015. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!