Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőke lettem egy...

Feketéből szőke lettem egy éve kb, de rettenetesen száraz és töredezett a hajam. Használtam már ricinus olajat, haj olajakat de nem lett jobb és nem nől . Szinte alig vasalom. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tönkrement részt levágatni (az összeset, igen) és alig se vasalni. Az olajakkal semmit nem érsz ha tropa a hajad. Ha már egészséges, akkor lehet ápolgatni, és akkor tovább marad szép, de ami tönkrement, azon már nem lehet segíteni.

Plusz fontos az egészséges életmód is, mert ha belsőleg nem táplálod, akkor hiába minden kence.

2015. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levágni minél rövidebbre és teljesen abbahagyni a festést-vasalást. Ha ezt tennéd, akkor pár év múlva gyönyörű, egészséges hajkoronád lenne. Ezen kívül csak tűzoltást csinálhatsz, csak a tüneteket enyhítgeted, de az okot nem szünteted meg.
2015. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen igen köszönöm

rendszeresen járok fodrászhoz ez miatt (vágás) kb havonta egyszer.

vissza nől és ugyan úgy törik tovább :(

2015. márc. 13. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem megfelelően lett kiszőkítve. Van olyan hajújraépítő technológia, ami segít a károsodott haj helyrehozásában, de nem olcsó, és csak a megfelelő szalonokban elérhető, viszont hatásos.
2015. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!