Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre csúnyább a bőröm ha...

Egyre csúnyább a bőröm ha arclemosót használok. Menjek el kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Elkezdtem használni arctisztító krémet mert voltak az orromon meg az álamon mitesszerek. Egyre csúnyább lesz tőle (már nem csak ott van hanem a homlokomon is.) Ha elmegyej kozmetikushoz az mennyire használ? És hányszor menjek?
2015. márc. 14. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen arctisztítóról van szó? Mitesszerek ellen BHA savas kell (Neostrata, stb). A többinek semmi értelme, csak sok vegyi anyag ami általában nem ér semmit. Kozmetikus nekem nem jött be, mert full heges és vörös lettem csak tőle. De biztos van akinek jó, ha nem túl érzékeny a bőröd.
2015. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én olvastam egy oldalon, hogy tegyél fel vizet, forrald fel, és hagyd benne ázni a petrezselymet 20 percig. Nem próbáltam, csak egy oldalon olvastam. De majd írj ha tényleg jó.
2015. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tolerálja a bőröd az arclemosódat, válassz másikat. A kozmetikus mindig jó ötlet, ha találsz egy jót, akkor nem lesz utána heges a bőröd és tanácsot is tud adni otthoni bőrápolásra.
2015. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen arclemosót használsz pontosan? márka, típus? ha krémes, akkor valszeg vannak benne póruseltömítő anyagok, és azért lettél pattanásosabb. a balea ultra sensitive waschgel és a babylove ultra sensitive waschlotion tuti jó lesz, nem leszel tőle pattanásos. menj el kozmetikushoz, hogy kitisztítsa az arcod, utána pedig kezeld otthon krémekkel. akneroxid patanásokra, bha hámlasztó mitesszerekre, könnyed nem pattanásosító hidratáló éjjelre, fényvédő nappalra. fél év múlva rá se fogsz ismerni a bőrödre.
2015. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!