Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Kb a lapockámig érő és göndör,útálom mert mindig úgy nézek ki mint egy oroszlán! MIt csináljak?Szeretném ha egyenes lenne,de az is elég ha nem áll szét!!

2015. márc. 16. 06:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az ellen hogy ne álljon szét a hajad azt teheted hogy nem fésülöd ki ,csak amikor megmostad,és még nedves.Az is egy jó trükk hogy éljelre a fejed tetejére kötöd,hogy ne borzolódjon és reggelente a kezeddel elrendezgeted.Reménlem tudtam segíteni!!!
2015. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a göndörrel, vagy az oroszlánfrizuval van bajod? mert ha elég hogy nem áll szét, akk most meg a hajad, (lehetőleg tegyél rá balzsamot) majd félszárazon, fond be( én nekem most pont 15-be van, de szoktam kettőbe is. majd ha megszárad (azért szerintem éjszakára érdemes így hagyni) reggel bontsd ki, (persze ha nem esett szét alvás közben) és tapasztalataim szerint , szép fényes és selymes hullámok lesznek ennek az eredményei.


vagy miután megmostad kösd össze egy hajgumival.(ugyanúgy élszáraz állapotban. nekem is göndör hajam van, és csak azért lesz oroszlán mert fésülöd.


ja és ha megritkíttatod az sokmindenen segíthet. (a nem olyan dús a hajad akkor nem kell)

2015. aug. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!