Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre fessem a hajamat?

Milyenre fessem a hajamat?

Figyelt kérdés

Vilagosbarna hajam van, talan leginkabb ehhez hasonlo:

[link]

Vilagos a borom, konnyen barnul, nehezen eg le. Kek a szemem. Szerintem tavasz tipus vagyok.

Igazabol a vilagosabb arnyalatok tetszenek, de a vilagositas nagyon igenybe veszi a hajat es igy is sokat szenvedek vele, hogy toredezik, szaraz. A sotetebbek szerintem nem allnak jol.

Viszont egy ismerosomnek ugyanilyen szinu a haja es o valamilyen szinezo sampont hasznalt ra, amitol ilyen arany szinu haja lett. Teljesen termeszetesnek hatott, mintha ez az arany a sajat szine lenne. Nem is igazan a szine valtozott, hanem csak kapott egy kis arany fenyt, remelem ertitek, mire gondolok. De sajnos nem emlekszem, mit hasznalt es eleg regen volt, biztosan nem emlekszik mar. Tudtok errol valamit? Ennek hianyaban mit ajanlotok?


2015. márc. 16. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Színező samponok vannak (Venita, Joanna), aranyszőke, vagy akármi más, ha ráfestesz akkor világosabb nem lesz a hajad, de aranyosabb árnyalata lehet tőle. Próbáld ki, ha nem tetszik még mindig kijön 4 mosás után. Amúgy szerintem valami vöröses árnyalat is jól állhat. Rezes vagy akár lilás, csak ne legyen túl sötét.
2015. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem vörösre fesd be
2015. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem igazan tudom elkepzelni magam vorosen, de lehet, hogy erdemes egy enyhe voros arnyalatot megprobalni. A hennarol mi a velemenyetek?
2015. márc. 16. 13:15
 4/4 anonim válasza:
A könnyen barnuló bőrhöz pont,hogy a vörös nagyon nem passzol szerintem (nyáron legalábbis).Viszont az arany fény sem annyira....ez az én véleményem..... meg lehet igen is úgy világosítani,hogy ne legyen baja a hajadnak,csak szakember kell hozzá,és megfelelő hajápolás
2015. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!