Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne teljesen szép,...

Hogyan lehetne teljesen szép, normális bőrőm?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a bőrproblémád?
2015. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
zsíros, pattanásos bőr.
2015. márc. 16. 18:45
 3/4 anonim válasza:

Nagyon fontos a napi min. 1,5l folyadék(víz vagy tea) és kerülni kell a nagyon zsíros ételeket.(pl: chips,gyorskaják,zacskós ételek,cukrok)Először is belülről kell rendbetenni a dolgokat és aztán jöhet a külső ápolás.Napi 2x megmosni az arcot(reggel,este),erre kimondottan vannak készítmények,de ami nekem nahyon bevált az a Manna szappan(drága,de nagyon megéri).Heti 1x fontos a bőrradírozás és az is hogy kívűlről is tápláld a bőröd(ha nem krémezed akkor a bőr kiszárad és több faggyút termel ezáltal segítve a pattanások kialakulását)

Este,miután mindent lemostál a tiszta arcbőrre kenj fel egy mélyen ápoló arckrémet,hidd el sokat segít!:)

Ha ezeket betartod,akár egy hét múlva is sok javulást tapasztalhatsz!:)

2015. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én szappant nem ajánlanék semmilyen bőrtípusra, mannát se. a szappanok nem tesznek jót. a mannától egyenesen kirepedezett az amúgy full zsíros bőröm...

amit én ajánlok: mindenből gyendég, illatmentes, alkoholmentes, sls mentes cucc.

arclemosó: balea ultra sensitive waschgel vagy babylove ultra sensitive waschlotion (dm)

pattanásokra: akneroxid 5 (gyógyszertár)

mitesszerekre: paula's choice 2% bha hámlasztó heti 2-3-szor

pattanás utáni foltokra: paula's choice 8% aha hámlasztó heti 1-2-szer

éjjelre: balea ultra sensitive nappali vagy éjszakai krém (dm)

nappalra: fényvédő, kozmetikusnál és gyógyszertárban kapható

amióta én így csinálom, alig van pattanásom. előtte már szinte az összes drogériás és natúr pattanásokra való cuccot kipróbáltam, semmi sem segített, csak ez.

olvasgasd a szepsegreceptek hu oldalt, ott sok hasznos dolgot lehet olvasni.

2015. márc. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!