Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy lány normális hajjal szép, de mondjuk egy béna hajjal elrontja az egész összhatást és emiatt látják mások rondának?

Figyelt kérdés

Szerintem az arcom szép lenne, csak az a baj, hogy még tavaly le lett vágva nagyon rövidre a hajam. Azóta nőtt vagy 10-15 cm-t és most a vállamig ér. Csak az a baj, hogy nagyon ritkás a hajam, ráadásul ez a félhosszú is elég hülyén áll, viszont ha elképzelem, milyen lennék mondjuk hátközépig érő hajjal, akkor szerintem szebb lennék.

A haj elronthatja annyira az egész összhatást, hogy mások emiatt mondják rám, hogy csúnya vagyok, vagy ezek szerint arcra is katasztrófa vagyok? Mondjuk amikor fel van gumizva, akkor mások is szokták mondani, hogy tök jól nézek ki, bár úgy soha nem hordom iskolába, utcára, mert egyébként utálom felkötni. Ezt csak úgy hozzátettem.

14l


2012. szept. 21. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vékonyszállú ritkás hajam van, és ha megnöveszted azt ajánlom, hogy emeld meg a hajtöveket, mert nagyon le fog lapulni! Tapasztalatból mondom, érdekesség képpen! :) Igen, az egész összhatás elrontható egy rossz frizurával! Most egy konkrét példát tudok mondani: az egyik ismerősöm is sokkal szebb, ha fel van kötve a haja, mivel ő leengedett hajjal olyan öreges kinézete van, és neki is pont ugyanezt szokták mondani! Tehát ha fel van kötve a haja, akkkor mindenki szépnek látja, amúgy meg csúnyának tűnik! Remélem segítettem!
2012. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Persze hogy ront az összhatáson, ha hátközépig érő szép fényes kifésült hajad van akkor meg tetszenél, de ha másnap látlak rövid mondjuk vállig érő hajjal akkor kiszeretnék belőled

20/F

2012. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mondjuk utolsó, most nem bunkóságból, de ha te a haja miatt képes lennél otthagyni egy lányt, sose szeretted...

2012. szept. 21. 14:18
 4/11 MadameViciouse ***** válasza:
100%

:DD Ezen a kiszeretnék dolgon jót nevettem..vagy inkább sírjak?:D

20éves létedre egy frizura miatt elhagynád a szerelmed.Bele sem gondolok mi lenne ha pl megégne az arca...agyonütnéd?:D

Kérdésre válaszolva egy jó frizura sokat dob az összhatáson,de egy szép lányt még rossz hajjal sem rondáznék le...mondjuk egyébként sem szokásom.

Szerintem növeszd meg, ha lapul vágass bele rövidebb tartószálakat,amik megemelik:) Legyen önbizalmad,mindenkinek más az ízlése,biztosan így is sokan szépnek találnak.Talán még nem tudsz róla:)

2012. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 21. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon kíváncsi lettem, milyen "rossz" lehet a hajad, küldenél nekem képet privátban? :) (félek h nekem is ez a problémám...) 20/L

2012. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Bár egy csinos, szép arcú lányt egy nem jól megválasztott frizura nem csúnyít el szerintem, de azért lehet látni a kisugárzásán, a megjelenésén, hogy valami nem stimmel. De attól még szép arcú, csinos lány marad az illető, csak nem annyira jön át másoknak.


Az egyik ismerősömnek évekig kb. vállig érő, se nem egyenes, se nem hullámos fekete haja volt. Valahogy nem volt az igazi. Néha összefogta a haját, na az sokkal jobb volt! :) Viszont pár hete levágatta a haját fiús rövidre és kicsit összeborzolja reggelente a haját. Iszonyat jól néz ki, mintha kicserélték volna az egész lányt!

Szóval van ilyen.


Ez esetben nincs mit tenni, várni kell, hogy nőjön a hajad! Viszont, ha hosszú lesz a hajad, valószínűleg tényleg le fog lapulni, ezért kell majd 1-2 praktika, amivel meg tudod szépen emelni a tövét. Pl. hajtsd előre a fejed, amikor szárítod a hajad és úgy fújd a hajad közé a meleg levegőt, vagy tekerd fel a felső tincseket nagyon nagy átmérőjű hajcsavaróra és hagyd benne 10-15 percig. A biztos hatás kedvéért egy kicsit rászáríthatsz hajszárítóval, de akkor várd meg, amíg kihűlnek a tincsek, csak utána vedd ki a csavarókat.

2012. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Képet nem tudok küldeni priviben, bocsi :s

Amúgy ma pont mentünk a városba anyámékkal, és összefogtam a hajam, először azt hittem, majd meg fognak szólni, milyen ronda vagyok, de még nővérem is megjegyezte, hogy sokkal jobban nézek ki ezzel a hajjal, mint a kiengedettel...ami nálam nagy szó, mert tesómmal utáljuk egymást kb.

Egyébként máskor is úgy szoktam, hogy hajmosás után lehajolok és úgy szárítom meg, csak az is vagy 1 napig tart, másnapra elfekszem és megint lelapul :| Arra meg nincs időm, hogy minden nap hajat mossak...vagyishát lenne, de olyan korán meg nem tudok felkelni xD

2012. szept. 21. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell minden nap hajat mosni, nem egészséges. :)


Én, amikor már lelapul a hajam, mert kezd zsírosodni, de nincs időm megmosni azt szoktam csinálni, hogy a hajam tövét kicsit bevizezem és megszárítom. Általában vizes fésűvel (többször bevizezem a fésűt közbe), vagy egy üres fújós (gliss kur balzsamos) flakonba teszek vizet és azzal befújom a hajam tövét. Lehajtom a fejem és megszárítom. Így újra lesz tartása a hajamnak. Persze nem olyan, mintha hajat mostam volna, de legalább nem lapul full a fejemre a hajam. :D

2012. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi :D
2012. szept. 22. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!