Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne használnom a hajamra?

Mit kéne használnom a hajamra?

Figyelt kérdés

sziasztok!

a hajam növesztéséről lenne szó. Eléggé száraz,és mire megnő letöredezik a vége, fodrászhoz meg nem szívesen megyek. Ballagásig szeretném megnöveszteni (kb még 2 és fél hónap) mennyire lehetséges? vannak olyan készítmények, amik helyrehozzák és rásegítenek a hajam megnövesztésben? (ricinus olajon kívül)



2015. márc. 16. 16:42
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Ha töredezik a vége azt ígyis-úgyis le kell vágatni. Én biovanne szépségvitamint szedtem az nem volt olyan rossz. Használj hajvégápolót, hővédőt, és balzsamot.
2015. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen árban vannak ezek a szépségvitaminok? Meddig kell szedni,hogy legyen hatása? Ha szedem ezeket akkor gyorsabban nő a hajam??
2015. márc. 16. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak hatásai valóban, de mindennap kell szedni!
2015. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kókuszolaj meg az olívaolaj nekem bevált,de itt több is le van írva, hátha valamelyik beválik! Az argánolajról nagyon jókat hallottam, bár az kicsit drágább talán. [link]
2015. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!