Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ennyi szakállas,...

Miért van ennyi szakállas, szőrös fiatal mostanában? Drága a borotválkozás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert ez is divat lett egy ideje. Én is sokszor megtartom az arcszőrzetem bár én 2 hetente mindig borotválkozok mert nem bírom tovább. Persze én csak nyírom géppel, nem azért mert drága a borotva meg a hab meg minden szir sz@r, hanem mert egyszerűen olyan érzékeny az arcbőröm meg vékony is hogy rendes borotválkozás után vagy eldörzsölöm és sebes lesz, vagy borotválkozás közben sérülök meg. Próbáltam már több féle borotvát, pengét mindegyiknél ugyan ez volt a hatása, sok féle arcápolót is próbáltam bőrgyógyászom is írt fel annyit hogy már nem is mertem számolni, voltam kozmetikusnál is, sok olyan nő tanácsát is kértem ilyen kozmetikumok terén hogy mi lenne jó de így is már elég sok pénzem elment ilyen vackokra, még az is csoda hogy a többségét amiket csak pár alkalommal használtam tovább bírtam adni hogy valamennyi pénzem visszajöjjön. Nekem jól áll a rövid arcszőrzet meg a borosta, és a gép nyírással nem gyilkolom a bőröm se főleg télen amikor alapból kiszárad a bőröm, sajnos elég rossz bőrtípusom van, sajnos öröklődő és óvodás korom óta problémáim vannak ilyen téren sajnos, a bőrgyógyászok amint meglátnak már fogják a fejüket hogy na megint milyen panasszal kerestem őket, mert tudják hogy elég bonyolult eset vagyok.
2015. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valami divatféleség lehet. Korábban is meg akartam (részben) hagyni a szőrt, de olyan szinten viszketek 1 hét után, hogy esélytelen.

Mondjuk az is kérdés, hogy mi számít neked "szőrös fiatalságnak". Lehet engem is ide sorolsz, mert nincs energiám hetente többször borotválkozni, így csak egyszer szoktam (általában hétvégén).

2015. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jobban tetszenek a borostás férfiak
2015. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Igen, a pasik valószínűleg azt hiszik menők, pedig nagyon ápolatlan hatást kelt a szőrmók fejük.
2015. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó, hány éves nő vagy?
2015. márc. 17. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
mert divat, és a legtöbb férfinek jól is áll. bár a szakáll nem szokott tetszeni, csak a borosta. 25L
2015. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a most divatos mikulásszakállról beszél. Vagy nevezhetjük gyapjúnak is. Szerintem borzalmas.


[link]

2015. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég groteszk hatást kelt egy fiatal féfi (vagy inkább fiú) egy ilyen homeless stílusú szakállal. Ez a divat már egy ideje. Majd pár évtized múlva visszanézik a fotóikat és jót röhögnek rajta. Ez kb olyan mint a csucsánszki frizura (mulet). Mindenkinek volt most meg halál ciki.
2015. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szakáll nekem se jön be, de egy pici borosta...hmmm;) Akinek jól áll, azon irtó szexi:D
2015. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem szexi,mégiscsak jobb,mint egy kalácsképű.
2015. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!