Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit tegyek magamma...

Szerintetek mit tegyek magammal hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok szép lány! Mindig olyan akartam/akarok lenni, mint egyes ismerőseim!Akikér a srácok csak úgy oda vannak. Azt mondta nekem anya azért van ez, mert könnyen kaphatók.. De én nem tudom, És elegem van, hogy senki nem vesz észre engem! A növéremmel mikor sètálok mindig akár kocsiból akár a szembe jövő srác megnézi elölről hátulról, rám meg csak rám sem pillantanak! Meg akarok változni, és egy ötlet jutott eszembe. Szemöldökömet kiszedem, befestem a hajam, kozmetikába megyek csináljanak valamit az arcommal, szaunába, új ruha , gyanta..és sport. Szerintetek képes leszek teljesen átváltozni? Vagy felejtsem el?


2015. márc. 17. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán egy képet, ha mutatnál, akkor tudnánk válaszolni és tanácsot adni.
2015. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képet.
2015. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
képem: [link]
2015. márc. 17. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Te egy aranyos és nagyon fiatal kislánynak nézel ki. És nem csoda ha nem bámulnak meg, kb 11 évesnek tűnsz, gyerek vagy még, nem egy szexi nő aki után mindenki forgolódik. Viszont csúnya nem vagy, a képen egyedül talán az öltözködésed nagyon béna, vagy ez pizsama rajtad? Mindenesetre ha nem, akkor legyél csajosabb. Szoknyák, csinos felsők, nem ilyen pólószerű dolgok... stb. Az arcod szép, a hajad is. Ezekkel semmi gond nincs.
2015. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztom #4-es véleményét.
2015. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A külsőddel semmi baj, a csúnya lányok nem úgy néznek ki mint te. Inkább az önbizalmadat kell fejleszteni, attól fogsz megszépülni - elsősorban saját magad előtt.

25L

2015. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem a hajadra ráférne egy kis változás... Vasald ki, nézzük meg úgy milyen. :) Ez az oldalt elválasztott frizu nekem nem annyira tetszik rajtad...

2015. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!