Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak tavasszal járok el...

Ha csak tavasszal járok el szoláriumozni néhány alkalommal, hogy nyárra legyen alapszínem az mennyire káros?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék egy alapszínt mert télen sokszor hullaszínem van..

2015. márc. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem káros ha nem viszed túlzásba!

Ha kifejezetten fehér bőrű vagy 2-3 hetente 1×elég ha elmész,de akkor sem turbó szoliba,hanem rendes normál gépekre gondolok bőr kímélő csövekkel!

Szolárium krémet feltétlenül ajánlom,mert szép lessz tőle a bőröd és némelyik önbarnítót is tartalmaz!

2015. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
a kár nem most fog meglátszani, max annyiban, hogy szárazabb lesz majd a bőröd. majd 10-20 év múlva fog látszani, hogy több a ráncod, pigmentfoltod, mint a korodbelieknek...
2015. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 3 perc is sokkal károsabb annál, mint ha nem mennél.
2015. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy pár alkalom észrevehetően rontana valakinek az állapotán. Nem kell túlzásba esni, az a lényeg.
2015. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha évekig elmegy tavasszal mondjuk 5 alkalommal 5 perce, akkor az igenis meg fog látszani...
2015. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

soha nem voltam szoláriumban most van az első ilyen tavasz. pár alkalom azért talán nem károsít annyira mint aki egész évben jár :D

egyébként jobban érzem magam hogy nem hullafehér vagyok csak simán fehér :D

2015. márc. 21. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne essünk már túlzásokba... pár tavaszi szoláriumozástól tönkremegy a bőr? Akkor mit szóljon az, aki a szabadban dolgozik? Vagy ne is gondoljunk ilyen szélsőségre: ne közlekedjek a napsütésben az utcán sem, mert sokkal több napfény ér, mint a szoliban 5x5 perc alatt?
2015. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én télen-nyáron fényvédőzöm a nap által ért testrészeimet, főleg az arcomat, szóval engem ez a veszély nem fenyeget. : )
2015. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!