Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem nől hajam. Lehet hogy a...

Nem nől hajam. Lehet hogy a mindennapi hajvasalás miatt? 15/L.

Figyelt kérdés

Na szóvaal az a gond, hogy nem látom, hogy nőne a hajam. Sőőt mintha tavaly sokkal hosszabb lett volna.

Hajam: vállig érő, göndör (olyan össze-vissza állós), nagyon ritka (de komolyan, alig van hajam) és vékony szálú. Muszáj minden reggel vasalnom, mert különben nem áll sehogy :(( És még igy is mire hazaérek a suliból a vége már kunkorodik is :/ És egyáltalán nem nő!! vagyis én nem látom. Lehet, hogy a sok hajvasalás miatt? Mit csináljak?



2015. márc. 18. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy attól.

Én mikor abba hagytam a hajvasalást( egyébként ua ilyen a hajam) utánna egy évre rá kb 20 cmert nőtt a hajam.

Egyszerű a válasz. Ne vasald, hagyd göndören, tegyél rá egy kis hajhabot vagy tűzd fel.

2015. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, a hajvasalás tönkreteszi a hajat, van akinek egyre rövidebb lesz tőle, nem hogy nőne. Mert kiszárítja, letöredezik, emellett még ronda is tőle. Én sose értem miért vasalja bárki is a haját. A göndör/hullámos alapból sokkal szebb... csak meg kell tanulni kezelni hogy szépen álljon, ne összevissza. A lapos egyenes haj nem szép... főleg ha szét is van roncsolva hajvasalóval.
2015. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiszárítja a hajadat a hajvasalás és apránként letöredezik. Ugyan ez történt a barátnőmnek is.
2015. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, biztos hogy az is közrejátszik.

régebben én is kb minden másnap vasaltam. Amikor abbahagytam onnantól kezdve sokkal szebb lett, és gyorsabban nőtt, a vége pedig nem töredezett el.

próbáld meg minél kevesebbet vasalni. Próbáld úgy szárítani hogy egyenes legyen. vagy fond be, és hagyd úgy éjszakára, akkor másnapra hullámos lesz. Vagy kontyold fel, keress rá a neten, sok ötlet van, amitől szép lesz a hajad, és nem kell hozzá vasalót vagy sütőt használni.

2015. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!