Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a sötétvörös haj? Képet lent csatolom

Figyelt kérdés

Sziasztok sose volt még festve a hajam , őszintén nem is szeretném , de hallottam a kimosható hajszínezőről ami 6-8mosásig kitart és szeretném kipróbálni a sötétvöröset mert a fodrászom szerint jól állna. :)

Ha nem is a vöröset de milyen hajszínt ajánlanátok?

Választ előre is köszönöm! :)


[link]


[link]


[link]


2015. márc. 18. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól állna:)
2015. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd akkor nyugodtan próbáld ki, de a mostani is nagy jó. Illik hozzád.

Szerintem a mostanival is jól nézel ki, nem tudom hogy vörössel lehetne-e fokozni.

2015. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem festeném be.
2015. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mindenk sötétvörösre festi.

de jól állna amúgy.

2015. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de úgy gondolom igen csak kevesen festik vörösre a hajukat legalábbis az én környezetemben :) Csak átmeneti ideig szeretném utána igyekszem hűséges maradni az eredeti színhez :D
2015. márc. 18. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd azért mond el hogy tetszik:)
2015. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a barna bőrhöz nem illik a sötétvörös. és elég tipikus is ez a hajszín. esetleg valami más árnyalatú barna is jó lehetne, ha változatosságra vágysz.
2015. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudlak elképzelni vörös hajjal, szerintem ez jobb. Ráadásul a színező szerintem nem is fogná meg a sötétbarna hajad. Nekem világosabb barna a hajam és alig fogta meg a színező.
2015. márc. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérlek, ne nyúlj hozzá! gyönyörű arcod van, és a hajad is nagyon szép. a festés csak tönkre tenné
2015. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bókokat és az őszinte tanácsokat! :)

Viszont úgy érzem egy kicsit szükségem van változásra , mert fakónak érzem magam a sok festett hol szőke hol fekete minden árnyalatában pompázó nők mellett és elég alacsony is vagyok sajnos így aztán még ez is rátesz.. Szeretnék egy picit kitűnni , de nem úgy hogy másnak hanem magamnak tetsszek és sokan azt mondják talán ezt a legnehezebb elérni! :/ Amint elhatároztam magam elküldöm a képet magamról remélem jó lesz :) Köszönöm még egyszer mindenkitől!

2015. márc. 19. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!