Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BB krém milyen hatással van...

A BB krém milyen hatással van a pattanásokra? Nem lesz tőle több?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny vagy valamelyik összetevőre, akkor lehet több pattanásod és bezsírosodhat a bőröd.

Ha nem vagy rá érzékeny, akkor semmilyen hatással.

2015. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ, milyet veszel. : ) ha pattanásokra hajlamos vagy, érdemes megnézegetni krémmánián a kiszemelt krémek összetevőit. az összetevő neve utáni első szám a komedogén index, amiből sejthető, mennyire tömíti el a pórusokat. 5-ös a legmagasabb szám, ez tömíti el a legjobban. 3-as indexnél kisebb már nem nagyon okoz panaszokat, legalábbis nálam. az első 7 összetevőt érdemes nézni, a többit nem annyira, mert azokból már kevés van a krémben.

pl.:

[link]

itt a 2. helyen áll az ethylhexyl palmitate, ami 5-ből 4-es indexű, tehát nagy valószínűséggel pattanást fog okozni az arra hajlamos, zsíros-mitesszeres-pattanásos bőrön. ennél a krémnél ezt tanúsíthatom, mert én kiragyultam tőle, mint a fene. : D

de pl. itt van ez:

[link]

ebben a dimethicone 1-es, én ettől nem szoktam pattanásos lenni, szóval ezt merem ajánlani.


tehát így az indexek alapján jól ki lehet következtetni, hogy összetevők alapján mi lenne jó. : )


milyen bb-t szeretnél venni egyébként, mit néztél ki?

2015. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem néztem ki még semmit. Nem nagyon értek az ilyesmikhez.
2015. márc. 21. 18:49
 4/6 anonim válasza:
Próbálni kell, mindenkinek más segít :)
2015. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!:) Régebben én is BB krémet használtam és szerintem jó, de abbahagytam a használatát mert nekem néha csak kihozta a pattanásokat. De ha vannak pattanásaid akkor ne BB krémmel tüntesd el hanem menj el az ottani orvoshoz vagy akihez éppen jársz és irass fel zynerit-et.:) Nekem sokkal jobban segített mint a BB krém és nagyon sima és szép lesz az arcod. Reggel és este kell használni! Remélem segíthettem!:)
2015. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a bb krémek nem pattanástalanító készítmények, hiszen sminktermékek... de mindegy
2015. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!