Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrgyógyász az mit csinál...

A bőrgyógyász az mit csinál pontosan? Kikezeli az arcomat vagy csak felír egy krémet rá? Ha elmegyek hozzá és megkérem hogy írjon fel egy krémet pattanásokra akkor azt megcsinálja?

Figyelt kérdés
és kell érte fizetni :?

2013. febr. 1. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ha sztk-ba mész, nem kell. Nem ő kezeli ki az arcodat, hanem a kozmetikus. Ha nem olyan durva, akkor elég elmenni csak egy kozmetikushoz, mert ő is ue-t fogja mondani. :P
2013. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ebből nem sokat értek :OO csak egy krémet akarok, kezelést nem!!! :)
2013. febr. 1. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos vagy akkor előfordulhat, hogy felír valami hormontartalmú gyógyszert ami helyre rakja.
2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned kozmetikushoz mert többet használ egy tisztítás mint bármelyik krém.
2013. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyszer voltam kozmetikusnál de vidéki vagyok és a közelbe csak 1 kozmetikus van ami egy nagy rakás sz*r ... és nagyon drága is és flegma :(
2013. febr. 1. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha problémás a bőröd, próbáld ki a Vichy Normaderm termékeit. Az egyik legjobb, mivel szalicilsav tartalma miatt leszárítja és megakadályozza a pattanásokat.
2013. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én voltam bőrgyógyásznál, megnéztem az arcbőröm és a hátam...Ez kb 3,4 éve volt felírt egy nappali és egy éjszakai krémet volt vagy tízezer a kettő együtt , ....és ku.rvára nem segített semmit:):):)

de most úgy 2 hete elkezdtem rendszeresen minden este b vitamint c vitamint és vas tablettát szedni és szinte már nincs is rajtam annyi pattanás mint szokott

2013. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a bőrgyógyász nem fogja neked kenegetni a pattanásaidat te nagyon hü lye:D gondold már végig.szerintem te is képes vagy leápolni egy kenőccsel a bőrödet , a kezeidet kell használni. Ő csak megvizsgálja megnézni és felír egy neked megfelelő hozzád illő krémeket vagy akár gyógyszert amik elvileg segítenek ..... nekem nem segítettek .
2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen idős vagy és mennyire pattanásos nem ír fel gyógyszert ha nem vészes és krémet fog ajánlani amiért fizetned kell a bőrgyógyásznak nem kell fizetni
2013. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!