Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért narancsbörös a fenekem...

Bia678 kérdése:

Miért narancsbörös a fenekem és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és a fenekem narancsbörös és furán látszanak az erek :S Ez mitöl van? Nincs rajtam tùl sok felesleg és legalább négyszer sportolok a héten... mit tehetek ellene?

2015. márc. 22. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

méreganyag lerakódás.


megfelelő táplálkozással még visszafordíthatod (sok zöldség,gyümölcs,rengeteg folyadék-főként víz)


szauna,masszázs,hideg/melegvizes váltózuhany is segít


én is küszködtem vele,de már odafigyelek mindenre és alig látszanak a gödröcskék.


N24

2015. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, majd én is oda fogok figyelni ezekre, aztán remélem hogy majd jobb lesz. És nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :-)
2015. márc. 22. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel, én is küzködtem de kezdem legyőzni :)

Nagyon sok sport,kávé/alkohol/cukros üditők mellőzése, sok zöldség gyümölcs. Az ilyen félkész ételek és a gyorséttermek mellőzése és nagyon sok víz vagy természetes gyümölcslé.

Infraszauna, szauna,nyirok masszázs segít.

Minden nőnek van de lehet csökkenteni minimális mértékűre.

2015. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!