Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok, érdemes Hyaluron...

Kozmetikusok, érdemes Hyaluronsavas készítményeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Vytalon gél,ampulla,testápoló. Nagyon száraz a bőröm, ezért picit ráncos is. Jók ezek a készítmények egy 24 éves bőrének?
2010. febr. 17. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha száraz bőrre való, akkor tuti jónak kell lennie!Meg gondolom azért kérdezted, mert nem lehet valami olcsó!Én még nem is hallottam róla amúgy meg sztem sok mindenki nem ezen az oldalon!

Sajnos csak annyit tudok javasolni, hogy próba-szerencse!:D


20L Kozmetikusnak készülök szeptembertől szóval utánna nézek ennek is!:))

2010. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a bőrömre hyaluron kapszulát szedek, de nem ér semmit az egész, ha napi legalább 2,5-3 liter vizet nem iszol meg mellé.

A hyaluron beépüléséhez víz kell, amit a szervezetedből tud elvonni.

A külső kezelésekben nem vagyok jártas, de szerintem a megfelelő mennyiségű folyadék mindenképpen kell.

2010. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!