Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti szoktátok a karotokat is...

Ti szoktátok a karotokat is szőrteleníteni? L/20

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el dolgozni, és mondta több munkatársam is, hogy ők szoktak járni gyantáztatni a karjukat is. Én eddig ezzel nem is foglalkoztam, mert nekem nem túl feltűnő szerencsére, de most egy kicsit cikinek érzem magam előttük főleg, hogy lassan jön a jó idő.

2015. márc. 24. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, világos, és pihés, szóval nem fekete szőrszálak virítanak rajta. Szerintem sokkal több gond lesz vele, ha elkezded szőrteleníteni.
2015. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En mindenhol szoktam, meg "ott" is:D utalom ha szoros vagyok..telen is mindig megcsinalom:)

17/L

2015. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, nem is igazi szőr az ami nekem a karomon van, csak vékony szőke pihék vagy mik.

Ha nem feltűnő, fölösleges leszedni, mert utána csak a baj van azzal is, ráadásul időpocsékolás és pénzkidobás (főleg, ha ilyesmivel kozmetikushoz megy az ember lánya).

2015. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. De iszonyat világos a bőröm, sötét a szőröm, ráadásul hormonbajos is vagyok, szóval...:DD

Régen elég durván nézett ki a karom. Most már a sok szőrtelenítéstől egész jól kikopott, de most meg azért néz ki furcsán, mert ilyen ritkás, de azért viszonylag erősebb, sötétebb.

Szerintem ha valakinek nem feltűnő, pihés, akkor teljesen felesleges ezzel baromkodni.

2015. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam, bár szinte nem is látszik. jobb érzés úgy. régóta szőrtelenítem, és semmi gond nem volt vele...
2015. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a karomon soha nem szőrtelenítek. 19 éves vagyok ha mondjuk valamikor fáradt vagyok, vagy egyszer megunom ennek a karbantartását, akkor olyan lennék mint csubakka. nővérem egyszer rávett h szedessem ki.. hát utána hosszabbak nőttek vissza. én a karomat hagyom ahogy van.
2015. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, már évek óta. Elég sötét szőrszálaim voltak, ezért kezdtem el. Epilálni szoktam, vagy ha nagyon kevés időm van rá, akkor borotválom, de ilyen nagyon ritkán fordul elő. Télen-nyáron szőrtelenítem, hiába csak én látom a hűvösebb időben.

20/L

2015. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Epilálom, fehér bőröm és fekete hajam-szőröm van, rémesen nézek ki szőrösen...
2015. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!