Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anya nem visz fodrászhoz?

Anya nem visz fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek!

13 éves lány vagyok, anya nem visz fodrászhoz. Nem vagyunk szegények, ők (anya, nővérem) havonta járnak fodrászhoz hajat festetni. Én már több mint 1 és fél éve nem voltam. A hajam csúnya, száraz, töredezett, lenőtt, és az a csúnya sötétes...kopott barna. Mit csináljak? Nem akarnak elvinni, és pénzt sem adnak rá! Please!

(Apa, rokonok kizárva...:'()


2015. márc. 30. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt valami másra, majd menj el belőle fodrászhoz.
2015. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Igen, mondd, hogy osztálykirándulás lesz, vagy kell egy új könyv angolra. Persze a hajadon látni fogják a változást, de mondd azt, hogy az osztálytársad csinálta meg neked.
2015. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
hazugság nem jó ötlet szerintem semmi jóra nem vezet.
2015. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha nem akarsz hazudni, akkor ajándék helyett kérd szülinapra, húsvétra vagy bármire azt, hogy mehess fodrászhoz.
2015. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ok érdekelne. Mit mond, miért nem mehetsz?
2015. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg őket, hogy nyírjanak le neked a végébő. Azzal meg hogy száraz, lenőtt és kopott a fodrász nem fog semmit kezdeni. Használj olajat rá. Amúgy meg van a drogériában ilyen 8 mosásos csillogósító (Taft és szép fényt ad a hajnak), elég olcsó. Azt ha rárakod már nem fog kopottnak tűnni a hajad. Ha nem akarnak segíten levágni, akkor magadnak is megpróbálhatod, csak sokáig fog tartani. De vigyázz, nehogy egyenletlen legyen. Én úgy szoktam, hogy csak azt vágom le ami meg van törve. tehát nem venni észre utána a különbséget. Én 24 éves vagyok és fodrásznál hajat vágatni utoljára 20 évesen voltam, mivel mindig úgy megrövidítik a hajam, hogy elegem lett, és nekem jobb így ahogy én csinálom. Ezalatt a 4 év alatt csak alkalmi frizurát voltam csináltatni, mégis szép a hajam. Próbáld ki ezeket.
2015. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogsz egy ollót levágod a hajvégeidet. Töredezettség megoldva. Szárazság ellen balzsam, hajolaj kellene. Lenőtt? Fested is? 13 évesen nem látom értelmét, szóval növeszd le inkább teljesen, havonta festeni úgy sem fogod tudni. De ha mindenképp akarod, akkor fodrászkellékesben kb 400 ft-ért is van festék. Befestheted magadnak is akár. Nem nehéz dolog. Én is mindig magamnak csinálom ezeket a dolgokat, sose járok fodrászhoz, az mindig csak elrontotta a hajam.
2015. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagd le a veget magad, hogy nelegyen igénytelen
2015. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!