Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúnak otthon hajat vágni?

Fiúnak otthon hajat vágni?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám otthon, magamnak levágni a hajamat? Halottam, hogy valaki azzal a tépőfésűvel szokta, de az nagyon töri.. Ez egy fiúnak nagyon gáz? Vagy mivel tudnám levágni?

#haj #hajvágás #otthon #tépőfésű
2015. márc. 30. 09:21
 1/3 anonim válasza:
Én simán levágom ollóval magamnak, odateszem az ujjam és ami kilóg haj azt levágom, egyedül hátul kell segítség. Meguntam hogy a fodrászok sosem tudják normálisan levágni a hajam. Ha meg géppel nyírnád az még egyszerűbb.
2015. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már több éve vágom magamnak géppel, de nem annyira egyszerű, főleg hátul. Persze ha egyhossz hajat akarsz akkor az elég könnyű, de figyelj rá hogy mindig menj át többször ugyanazon a területen, még a drágább gépek is hagynak ki néha egy-két hajszálat.(amúgy a sima 2000forintos is megteszi) Legyen 2 tükröd azért az nem árt, illetve figyelj rá, hogy oldalt és hátul az alsóbb részeket mindig egyel rövidebbel vágd, mint kicsit feljebb, fülednél ne felejtsd el körbevágni stb. Ha hosszabb hajad van akkor egyszerűbb dolgod van ollóval.
2015. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz, igaz nem olyan, mintha egy szakember vágná, bár a legtöbb fodrász szereti minél kisebbre vágni, hiába kéri az ember, hogy hagyja felül nagyobbra. Tükröt érdemes használni, s először nagyobbra állítani a hajnyírót, s fokozatosan lejjebb, látszani fog az úgyis, hogy mikor jó, s lehet kezdetben egy órát is rá kell szánni.
2019. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!