Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves fiúnak laza otthoni...

16 éves fiúnak laza otthoni fogyás?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és egy régebbi pajzsmirigy betegség miatt felszedtem pár kilót, amit régóta nem tudok leadni, ez nem jelent többet csak egy kis pocak, vastagabb combok az atlagnal ilyesmi, kilora is csak 57, nem sok de engem elegge zavar, foleg h az osztalytarsaim mind sportoltak mar valamit. Egy olyan modszer/dieta v edzesterv kene amit itthon tudnek vegezni, es amihez a lehető legkevesebb erőfeszítés kell, mondjuk egy jó diéta, lehetőleg különösebb edzés nélkül, csak a lényeg h valami olyasmi mint egy előre eltervezett étrend v valami amit tudok követni és tudom h hatásos

2014. máj. 18. 18:14
 1/3 anonim válasza:
az hogy dagi vagy e vagy sem a testsúly és magasság aránya, szval nagyon alacsony lehetsz mert az 57kg elég kevés , de még most serdülsz szval nőni fogsz valószínű :) nem kell aggódni, egyszerű kevés kaja sok víz, citromot is csepegtess a vízbe és napi 2-2,5 litert igyál, és menj el egy fél-1 órát futni 3 naponta, hasra meg a felülés és hasprés segít :) édességeket chipseket meg hasonlókat hanyagold sztem, inkább gyümölcsök, zöldségek, fehérje mehet , szénhidrátot ne annyira mert hízlal/pl kenyér,tésztá stb stb/ sok sikert :)
2014. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ad1, 57 kilóval lányoknem kell fogyni, nemogy fiúknak.

Ad2, az izmot munkval építjük, szóva lemeled meg szépen a lusta segged, és kezdj el valami sportot, akkor majd lesz alakod. Vagy ne húzd az időd, és sz.rjál rá. De az nem működik, hogy alakot akarok, de dolgozni érte a lehető legminimálisabbat...

2014. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LamboLover válasza:

imádom mikor emberek fogyni akarnak megmozdulás nélkül.

Elárulok egy titkot. Mozgás nélkül a te kis diétád falra hányt...

Vagy felemeled a seggedet és elkezdesz edzeni vagy ne húzd a saját és mások idejét a hülyeségeiddel.

Tudod hogy működik a fogyás? Izomból fogysz. És ennek mi lesz az eredménye? Még hájasabbnak fogsz tűnni. Edzeni edzeni edzeni és mellé valami normális étrend... Mozgás nélkül semmit nem fogsz elérni..

2014. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!